Esileht Beebi ja mitmikud Beebi magamine ilma mähkimata

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Beebi magamine ilma mähkimata

Postitas:

Laps on saanud 3,5-kuuseks ning siiani olen teda mähkinud ööuneks baikateki sisse. Uinub tissi otsas, siis tõstan voodisse külje peale, selja taha asetan rulli keeratud saunalina. Mingi aeg siis sipleb end selili. Kui käed välja saab, liiguvad need tal hoogsalt ja ärkab üles.

Kuidas te oma beebid voodisse panete õhtul? Kohe panete selili asendisse? Kuidas teki peale asetate?

Tunnen end nii saamatu emana…

Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka selili, sünnist saadik…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algul ikka külili, mingi tekike seljataha ja teine tekk peale. Kunagi ei mähkinud seda kuskile, et jalad-käed liikuda ei saaks.
Muideks beebid mingi aeg hakkavad reguleerima ise, mis asendis nad magada tahavad. Näiteks paned külili, aga varsti magab juba selili. Mida aeg edasi, seda rohkem liiguvad ja vahetavad asendeid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin alati külili. Ma ei mäleta, kas ma 3,5-kuuselt neid veel toestasin rätikurulliga (noorem laps juba keeras selles vanuses nagunii). Aga sellest hoolimata täpselt nii kaua, kuni ma neid ise võrekasse tõstsin, nii kaua panin nad külili ja külili nad ka uinusid (ilmselt harjumusest ei vahetanud poosi kohe), hiljem läbi une siis vahetasid ise poose, kui juba oskasid.

Mida mäletan küll noorima lapsega, et teda pakkisime ka alguses (1,5-2k) ööune jaoks sisse. Eisteks oli ta külmavare ja teiseks märkasime, et uinus paremini, kui oli voodis hästi tihedalt. Me küll käsi otseselt sisse ei pakkinud, aga väikese rätiku asemel panime seljataha korraliku padja, nii et tal oleks seal “tihe” olla ja ette tema jalgade ja võre vahele sättisime ka teki, et liigsel truumi poleks 😀 Ju oli kõhus harjunud nii, kuna ta sündis keskmisest suurema lapsena, oli harjunud kitsikuses olema 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole ühegi lapse käsi kinni mähkinud. Pakkisin küll baikateki sisse, aga nii, et tekiserv jooksis diagonaalis õlalt kõhu alla (et ei saaks tekki näo peale sipelda). Voodisse panin lapsed alati külili, vanemana hakkas üks end magades kõhuli ja teine selili keerama. Nüüd juba koolilapsed ja magavad endiselt üks kõhuli ja teine selili.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi magamine ilma mähkimata