Esileht Beebi ja mitmikud Beebi mähkimine teki sisse

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Beebi mähkimine teki sisse

Postitas:

Kui paljud teist mähivad teki sisse oma beebit? Või seda nii väga ei tehta enam tänapäeval? Pannake lihtsalt tekk peale magades?

Milline tekk mässimiseks hea on? Jube tore, kui saaks linki tootele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nüüd teatakse, et see ei ole beebi arengule eriti hea, kui ta liikumine piiratud on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmest lapsest ühele meeldis olla tekki mähituna – uni oli palju parem ja tuju rõõmus, muidu ajas end kätega vehkides üles ja oli väga nutune. Tema areng on olnud mu kolmest lapsest kõige kiirem.
Eks seda tuleb katsetada, kuidas lapsele rohkem olla meeldib.
Kasutasin tavalist baikatekki.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimestel nädalatel vôib see beebile turvatunnet aidata tekitada, kui kôhust väljas olles kôik ühtäkki tühi on, ja midagi pole vastas igalt poolt. mônele beebile on see vôôras ja raske, isegi riietatult on parem olla kui paljalt, sel juhul. mul haiglas mähiti suurde puuvillasesse linasse väga tihedalt, ja see aitas beebil rahuneda, aga see rohkem proffide pärusmaa, ma ise ei julge ega oska nii mähkida. on aga nt ergobaby paunake, mis käib krôpsudega paika, ja teisi, mis on ergonoomilised, et on turvatunne, aga ei piira kehaliikmeid liialt. inglisekeelne termin on swaddle, kui tahad otsida juhendavaid videosid vôi tooteid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimestel nädalatel sai küll beebi teki sisse mässitud nii nagu ämmakas haiglas näitas. Nii ei ärganud ta iseenda sahmimise peale üles. Hiljem ostsime magamiskoti (ülevalt nagu maikasärgi lõikega) kuna tekk ei kippunud peal püsima ja laps ärkas ilma tekita üles.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastsündinul on tekki mähituna hea turvaline tunne, magab paremini ja ka nutuhoog raugeb tekis kiiremini. Mähkisime algul tekki, et tal oleks mõnusam ja ka paarikuisena rahunes kergemini, kui tekk tugevalt ümber.
Arengule pole see kuidagi halb.
Arstidki ütlevad, et emadele ju meeldib neid riietada, ega me keelata saa. Kuigi vajadust pole mingit kohe pükse jalga toppida.
Kui vastsündinu hsiglasse peaks sattuma, keerab õde ta ka pambuks kokku 🙂 ja tal on seal nähtavalt parem olla.
Ega kõik vana ka halb pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/watch?v=pYcEdhidzVY

kinni pakkida soovitatakse kuni 4 kuu vanuseid beebisid, muidu hakkab arengut pärssima. Ma ise mähkisin ka. Magas paremini, rahunes kiiremini, uinus kiiremini rahulikult

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu beebile meeldis. Just see, et käed oleks kinni vastu keha. Jalad võisid vabad olla. Oligi parem gaase ja koolikuid välja saputada. Aga kõige paremini magad ta siiski minu kõhu peal. Hea soe. Eks see mähkimine annab ka lisasooja juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi mähkimine teki sisse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.