Esileht Beebi ja mitmikud beebi nahk

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: beebi nahk

Postitas:

Mure beebi naha pärast. Poiss on nüüd 1 kuu ja 14 päeva ning nahk näol ei paista veel korda saavat. Arstile korra näitasime, aga pole abi saanud.
Kas on kellegil ka olnud, et beebil väga pikalt nahk punane ja täppe täis põskedelt. Silmad on ka veidi paistes ja allergilised nagu. Arst ütles pole allergia.
Elame maakohas ja ei pääse nii sageli ka arstile. Mure suur. Millega olete määrinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas toidad rinnaga? Sel juhul vaata enda menüü üle. Jäta kõik piimatooted ja muud tooted, kus vähegi piima on oma menüüst ära. Umbes 2-3 nädala pärast peaks näha olema, kas sellest on abi. Kui ikka sama hull seis, proovi sama nisu ja munaga.

Kas näitasid last perearstile või lastearstile? Võib ka atoopiline dermatiit olla. Sibicort aitab, aga see retseptiravim, seega peaks ikkagi arstiga ühendust võtma. Võib olla ka tavaline beebiakne, mis möödub ise.

Ma sinu asemel katsetaks enda menüüga või läheks nahaarsti/allergoloogi juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lastel on olnud atoopiline dermatiit, viimasel eriti tugevalt. Proovisime Sibicorti ka, aga see toimib kuni seda kasutada ja hormoonsalvi pidevalt peale määrida ei tohiks ega tahaks. Apteegis muret kurtes soovitati seda: https://www.apotheka.ee/la-roche-posay-cicaplast-baume-b5-nahapalsam-40ml-pmm0127980ee
ja see tõesti toimib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on beebiakne? Minu beebil tuli see umbes kuu vanuselt. Ja mina sain soovituse mitte näppida. Läks ise ära. Jah, kaude on see seotud sinu toiduga, aga kui see talle suuremat häda ei tee, on okei.
Minu beebil olid ja silmad kaua paistes. Nii, et ma usaldaks arsti. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud beebi nahk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.