Esileht Beebi ja mitmikud Beebi nutab end 5 minutit magama.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Beebi nutab end 5 minutit magama.

Postitas:

5-kuune nutab enne igat uinakut u viis minutit, kuid jääb siiski magama.

Meie päevaplaan umbkaudu:

10.00 ärkab, sööb

12.30 sööb, magab süles u 20 min, virgub üles

15.00 sööb, tuleb pikem tudu kui teen toa jahedaks. Oletame, et magab 3h.. üldiselt nii on

18.00 ärkab, sööb

20.00 sööb, vahel õnnestub pisitudu 20min teha.

22.30 sööb, hakkan ööunne panema

Öised ärkamised on kaootilised. Vahel ärkab kell 01.00, vahel 02.00, vahel 03.00. Ja siis uuesti 3h pärast. Öiste ärkamiste vahepeal ei nuta, ainult sööb.

Absoluutselt enne igat uinumist nutab ja rabeleb, ma mähin ja kussutan teda siiamaani. Silmad käivad pahupidi ja nutt muutub lõpupoole hoopis sogamiseks/pomisemiseks(?), kuni silmad lähevad kinni. Kui voodisse panen, siis lähevad tekihõlmad lõdvaks ja siis ta enam mähitult ei ole. Pampersid loomulikult on vahetatud, süüa antud. Tuba vaikne. Hoian ka hämarust, eriti õhtul. Olen üritanud ka kellaaegadest kinni pidada, et ta üle 3h üleval ei oleks. Vahel nutab ka kauem kui 5 min, nt 10-15 min.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta võib-olla ei jaksa veel 2,5-3 tundi üleval olla? 5-kuune on umbes 2h üleval unede vahel.. Ehk siis võib olla üleväsinud selleks uneajaks, mis sul hetkel on planeeritud. Võid katsetada veidi lühemat ärkvelolekuaega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub superhea teie seis. Ükski mu lastest pole nii kiirelt kergelt iseseisvalt uinunud esimesel eluaastal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsed on ka nii teinud, midagi ebanormaalset selles ei oska näha… üleväsimus võib tõesti põhjuseks olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi nutab end 5 minutit magama.