Esileht Beebi ja mitmikud Beebi öine uni

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Beebi öine uni

Postitas:

Poja saab varsti kolme kuuseks. Kuidas selle öise une paremaks saada või ei saagi kuidagi? Päeval on ta tubli poiss karjub vähe, gaasid on hakkanud ka paremini liikuma magama lähme tavaliselt umbes kell 22.00 ja ärkab öö jooksul mitmeid kordi. Mõni öö isegi iga tunni tagant hakkab siplema kätte jalgadega ise pmst veel pool unes. Ja kui lased tal segamata seda teha siis ta ärkab üles hakkab jonnima, omal uni rikutud nii kui nii. Ainus mis rahustab on rind ja magab minu kaisus muud moodi poleks võimalik. Mõni öö on hästi kui magab 4 tundi järjest aga peale seda juba ärkab tihedamini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole pea kunagi öösiti ärganud. See ei tähenda, et laps periooditi 10x ei virgunud. Haarasin sügavamale kaissu, torkasin tissi suhu ja kogu lugu.
Kui lapse 2aastaselt võõrutasin (st suht ise võõrdus) hakkas kogu öö magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul on noorem lasp 1a2k ja praegu on saavutus, kui ta enne 00 ei tee ühtegi piiksu (20 magama) ja kuskil 3 paiku pean kaissu võtma, tihti nii 5 paiku ikka ergastub veidija muudkui mudib mind, kuni üks hetk kustub (kui hästi läheb, sisi enenkui 3aasatne ärkab, muidu enam ei uinu). Lootsin ka väga, et peale öisest söömisest võõrutamist läheb paremaks, aga ei midagi, pm ärkab ikka umbes samadel aegadel nagu varem sõi, lihtsalt rahustamiseks enam ei anna rinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on alles 3-kuune, täitsa normaalne, et tervet ööd ei maga veel ja ema lähedust tahab rinna näol… nii see peabki olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei eeldagi et tervet ööd magaks aga ärkab iga tunni tagant kas see siis normaalne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kohe 5-kuune laps, ärkab iga 1-2 tunni järel öösel.
Esimene laps ärkas 1. eluaastal iga 30 minuti kuni tunni järel, teisel eluaastal iga 1-2 tunni järel. Jaa, proovisime kõike, kasu polnud.
Öösel magama hakkas 2,5-aastaselt, nii et teisega on nüüd isegi hästi läinud meil 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on normaalne. Iga 1-2 tunni tagant ärkamine algas mu lapsel 3 kuuselt ja kestis sisuliselt terve 1. eluaasta. Praegu poolteist ja magab järjest varahommikuni. Samas soovitan vereanalüüsid teha. Meil avastati 5-6 kuuselt b12 vitamiini puudus. See võib magamist mõjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps ärkas kuni aastaseks saamiseni samuti väga tihti ja tõesti periooditi ka eriti tihti…näiteks iga 40 minuti tagant. Praegu kahene ja ärkab 3-4 korda igal öösel. Proovinud oleme igasugu imeasju, ei aita miski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene laps oli ka rahutu magaja öösel. Õnneks uinus ta pärast ärkamist kergesti. Paremaks läks ca 4. kuul kuni hambad une jälle ära rikkus :D. Proovi beebi sissemähkimist. See tegi minu mõlema lapse une rahulikumaks ja pikemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps 2,5ndl. Magab 3-4h kaupa. Kui sööb kõhu ilusti täis magab 4h.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, 3-kuune ja jonnib… Jonniiga hakkab alles ca 2aastaselt, hea teemaalgataja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi öine uni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.