Esileht Beebi ja mitmikud beebi öösel aktiivne

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: beebi öösel aktiivne

Postitas:
Kägu

minu 2-nädalane beebi tundub olevat öö ja päeva ära vahetanud. päeval tahab ta vähem süüa ja magab ilusti, peale söötmist jääb kohe magama. öösel ta nutab, tahab tihti süüa (1-2 tunni tagant)ja peale söömist jääb üles ja virisema. siis peab temaga kõndima, et ta magama jääks. mida teha? kas on lootust, et see läheb ise paika millalgi või on mingeid nippe kuidas saaks talle ööpäeva ringi pöörata?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: beebi öösel aktiivne

Ta on sul nii väike veel, et ta ei saa aru veel ööst ja päevast. Laps kasvab suuremaks siis loksub kõik paika. Minu 1-kuune laps on ka öösel aktiivsem. Püüa ise lapsega päeva aeg magada, et öösel vastu peaksid:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Su beebi eri erista ööd ja päeva veel ja ei pruugi seda tegema hakata enne 3. elukuud, kui keha hakkab seda võimaldavat hormooni tootma. Aitab ainult aeg 🙂
Mingeid \”nippe\” kasutades võid lapse une- ja söögirütmi hoopis rikkuda praegu. Las sööb ja magab omas rütmis need esimesed paar kuud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu laps hakkas täpselt ühekuuselt öösel ilusti magama. Enne seda rapsis ja niutsus ja vähkres voodis TERVE ÖÖ ja kui kell hommikul 7 hakkas saama siis jäi magama. Mõtlesin, et issand kui õudne. Siis magas kuni siiani suurepäraselt ööd. Nüüd 3,5 kuune ja kordub sama jama. Juba 3 nädalat ei maga absoluutselt öösel. Niutsusb, kisab, sipleb jne. Ainuke erinevus on see, et nüüd ei maga enam päeval kah! Ju on millegipärast selline etapp tulnud. Ja päeval siis kärutan ringi, et laps natukenegi magada saaks.
Nii et ole parem praegu õnelik, et saad päevalgi magada!!!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2-nädalane ei virise. Kui ta nutab on tal mingi mure – kõht tühi, märg mähe, uni, lähedusepuudus jms

0
0
Please wait...

Postitas:
EgleH

Meie beebi ka alguses magas päeval pikemalt ja öösel tahtis tihedamalt süüa .. nüüd kui peaaegu 1 kuune on vastupidi .. enamuse päevast üleval või tissi otsas ja öösel magab pikemalt ..

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

jah, meil oli ka nii. ei teinud ma midagi, kannatasin selle perioodi ära ja vaikselt nihkusid suuremad magamised ööajale ja päevased magamised lühemaks.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Beebi ja mitmikud beebi öösel aktiivne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.