Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ööuni

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Beebi ööuni

Postitas:

Beebi 4 kuu vanune, juba kuu aega on probleemiks ööuni. Ta ärkab iga 40min tagant üles ja magama jääb uuest raskelt. Olengi mõnekümne minutiliste unedaga nii suures unevõlas. Rinda ta mul enam ei saa, mässin tekikese sisse, muidu ajab ennast 10min pärast kätega üles, olen katsetanud. Magama jäämisel on abiks lutt.
Olen nii läbi juba omadega, ei oska enam midagi peale hakata.
Ka päeval magab 20-40min kaupa.
Ehk on siis nõuandjaid?
Päevarežiin paigas, ei lase tal üleväsimust tekkida. Magab ca 1,5 tunni tagant. Proovinin ka, et hoian pikemalt üleval aga siis oli suur nutt majas.
Seega, palun nõuandeid eelkōige ööunede osas, saaks kasvōi 1-2 tundi korraga magada. Ahjaa, sööb 2x öösel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal lapsi pole, aga sõbrannat aitas mingi välismaa beebide treenimise värgendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa proovinud teda kaissu võtta? Võib-olla tal on suurem vajadus turvatunde järgi.
Meil ol kasu ka sellisest raamatust “The Baby Sleep Book” Leiab häid nõuaandeid ja selgitab laste une eripärasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi kõhuli magama panna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 kuusena võib olla ka 4 kuu unetus – https://www.healthline.com/health/parenting/4-month-sleep-regression#What-Are-the-Signs?
Leiab ka eestikeelseid lehti kui guugeldada. Meil oli 4 kuusena ka päris keeruline ja tõusis väga tihti. Mina lasin tal kaisus magada ning 5 kuusena magas uuesti oma voodis.
Kas lutti ei võta? Lutiga ka nt proovida.
Nagu eelnev kommenteerija siis meil toimis ideaalselt kõhuli magamine. Alguses ma kontrollisin teda pidevalt, aga kuna ta hoiab oma pead hästi siis sai nii tema kui mina pikemalt magada.

Me mingi aeg mässisime ka kinni, aga ma sain aru, et see ajas teda veel rohkem öösel endast välja, kuna ta on nii aktiivne ja tahab no nii väga siputada igate pidi. Seepärast toimis meil ka kõhuli magamine kuna siis ei pidanud teda enam mässima sisse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ööuni