Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ööuni .

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Beebi ööuni .

Postitas:
Kägu

Mul laps kohe saamas 3,5 kuu vanuseks.
Laps sööb RPA-d.
Ennem magamaminekut sööb korralikult kõhu täis, kellaajad muidugi on koguaeg erinevad kuna ööunne jääb.
Vahest kell 21, 22, 23 on tulnud ka päevi kus jääb hiljem magama.

Aga tahtsin küsida, et kas veel kellegil nii, et beebi ärkab öösel 02 ajal, et süüa, siis kusagil 04-05 vahel, järgmine söömine on 7-8 ajal ja siis ärkab kusagil 09-11 vahel(oleneb jälle kuna magama jääb)
Muidu päeval on rahulik ja asjatab enda mänguasjadega, magab hästi(muidugi mitte alati).

Et kas on veel kellegil sellist olukorda olnud ja kas olete saanud midagi muuta, et ta öösel magaks rahulikult mitu tundi järjest, ilma vahe ärkamisteta?

Tänud ette ära kõigile, kes vastavad ja saavad nõu anda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Beebi ööuni .

Tuleb neid söögikordi lihtsalt ära harjutama hakata ükshaaval. Kõigepealt jätad ühe vahele ja siis teise jne. Kui süüa tahab siis pead tagasi magama kussutama. Ühe söögikorra ära harjutamine võiks võtta umbes 3-7 päeva. Siis natuke harjub nii olema ja siis jätad järgmise.
Aga kindlameelsust peab olema sellise asja puhul. Kui paar päeva teed ja siis ei viitsi jännata, siis järgmine kord on juba palju raskem.
3,5 kuune võiks 8-9h ilusti söömata öösel hakkama saada.
Mida vanemaks saab seda raskem on harjutada ära neid öiseid söögikordi.

Nii, et jõudu!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Otsisin üles oma lapse söögipäeviku. Me oleme järjest söögikordi ära jätnud, praegu on ta 7k ja magab terve öö.
3-kuuselt sõi ta öösiti iga 4h tagant, päeval sõi aga ilma süsteemita 2-4h tagant.
Minu meelest see, et ta sul sööb veel 3h tagant ei ole veel väga tihedalt. Küllap on tal energiat vaja ja vajadusel ta ise hakkab ära jätma neid söögikordi. Ise saad kaasa aidata nii, et muudkui lükkad edasi talle söögi tegemist. Nt kui ta sul esialgu süüa küsib voodis sahmides, siis mine kööki segu tegema alles siis, kui ta n-ö viimasel piiril on. Ma mingi hetk panin tähele, et laps hakkas sahmima, ma hüppasin püsti, et kööki minna, aga siis jäi lapse voodis vaikseks. Magasin edasi ja laps hakkas jälle sahmima, häälitsema ja tekiga kaklema. Nüüd hüppasin püsti ja tormasin segu tegema. Kella vaadates selgus, et laps oli esimesest sahmimisest lausa tund aega edasi maganud.
Muidugi ei saa toidu tegemist edasi lükata kui laps otseselt nutma hakkab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina alustaks vist sellest, et seaksin selgemad toidukordade vahed paika.
eelmise lapsega vähemalt meil arst tegi selgeks, et kuni laps on RP peal, siis anda nii, nagu küsib, kuid kui RPA peal ja kogused on selgelt hinnatavad, siis peaks hakkama kujundama kindlat rütmi. Kui ma õigesti mäletan, oli lapse keskmine toiduvajadus ööpäevas hinnatav vastavalt tema kehakaalule. selle järgi saad juba edasi vaadata, kui palju ta korraga sööb ning jagada vajalik toidukogus vastavalt igakordsele söögi kogusele ööpäeva peale ühtlaselt ära.
kui ta sul nii lühiksed vahed hoiab (päris täpselt ei saa aru, kuna intervall sul märgitud kõikuvana, aga tundub, et vahel kogni vaid 2h), siis ta vist korraga sööb üsna vähe? et võibolla proovida suurendada ühekordset söögikogust, siis jääb ehk ka pikemate vahede jaoks aega?

Eks nõu anda on alati lihtne – ise olen praegu RP peal oleva 2k lapse söömisprobleemidega samuti hädas ja eelmise lapse aegsed \”tarkused\” tema peal näiteks ei tööta, niiet :S edu igaljuhul!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ärkabki mul siplemisega ja sellele järgneb kohe ka suur kisa.
Olen proovinud kussutada kuid sellest pole kasu.
Olen ka üritanud, et ta öösel sööks veidi rohkem, et poleks vajadust iga 2-3h tagant ärgata kuid ta jääb poole söömise ajal lihtsalt tagasi magama.

Ehk muutub asi siis kui saab 4 kuud vanaks ja hakkan õhtuti püreed anda..

Aitäh teile vastuste eest, eks ma üritan midagi ette võtta, et asjad läheks veidi paremaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ööuni .

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.