Esileht Beebi ja mitmikud Beebi päevauni

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Beebi päevauni

Postitas:

Mitu korda päevas teie 6-kuused beebid magavad ja kuidas te nad pärvaunne saate? Minu kaksikud poisid magavad päeval vähemalt iga kahe tunni tagant. Kuid magama saamine on läbi suure nutu ja kiigutamise. Ise on nad jube unised, kuid magama jääda ei suuda. Vahet pole, kas magavad 30 min (enamasti) või 2 tundi, ikka on hiljemalt kahe tunni pärast väga virilad ja nutused. Sööme siiani iga 3 tunni tagant. Olen juba ahastuses päevaste magama panekute pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingis podcastis (äkki “Pere ja kodu”) oli juttu, et kui juba virilad,oled magamapanekuga hiljaks jäänud. Sealt jäi ka kõrva et päeval sobilik ärkveloleku aeg oleks 1-1,5 h. Kuula ise üle,mälu võib petta.

Proovi üks nädal nii,et paned sagedamini magama… kui saad selle rutiiniks,peaks asi lihtsam olema. Mul ongi õnnestunud hommikune uni ja lõunauni kenasti rutiiniks saada ja magamapanek võtab max 10 min. Hilisematega on keerulisem seda rutiini saada ja on ka kohe suurem häda ja suur pill koguaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kuuekuune tegi 3 uinakut päevas ja magama jäi kodus ainult rinna otsas. Jäi magama, tõstsin oma voodisse. Muidugi õues vankris ja autosõidu ajal jäi ka magama.
U 7-kuuselt hakkas juba kahte uinakut tegema. Ja 9-kuuselt juba üks uinak. Üritasin mis ma üritasin kahte unne teda saada, teine uni jäi alati liiga hiliseks ja ei tahtnud üldse uinuda.
Maganud on beebieast saadik 30min-1h, tavaliselt ikka 30min. Nüüd kui üks uinak on, siis 2-2.5h 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine 6-kuune oli 4 une peal, sealt nädala jooksul 3 ja kohe 2 peale. Oligi näha, et virisemine ja kehv magamasaamine jne oli põhjuseks, sest laps tahtis tegelikult kauem üleval olla.

Praeguse värskelt “endise” 6-kuusega läksin juba enne 6. kuu täitumist 2 une peale. Palju paremini ja sujuvamalt läks kõik seetõttu. 1-1,5 tundi ülevalolekut on 6-kuustele natuke vähe.

Päevakava siis umbes selline: ärkab 7-8 vahel, magama 10-10.30 vahel, võib magada nii 1,5 kui ka 3 tundi. Teine uni 15.30 kandis – tavaliselt 1,5 tundi, aga kui hommikupoolsem uni pikemaks veninud, võib see olla ka 40 minutit. Magama 20-20.30 paiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga oled proovinud neid magama kärutada õues? Võibolla ongi aeg 2 tunnilt minna üle 2,5-le, kui suure nutuga jäävad? Proovi midagi muuta, ehk annab tulemust. 6kuune võib tahta ka kärus midagi näha, kui võimaik ja lapse füüsiline areng lubab, las olla pool-lamavas, kui veel päris ei istuda ei oska.

Minul vanem laps magas kuni 8k iga 1,5 h tagant ja sõi ka jah iga 3 h, sest ega ta midagi muud peale RP väga suhu ei võtnud enne 10 k. Noorem hakkas kiiremini pikemal tärkvel olem aja 6k magas umb 2,5-3h vahedega, sõi aga ikka iga 3 h, sest ka tema enne 10k väga midagi muud peale RP ei tahtnud 😀

Tegelikutl sellised pikemad vahed söömisel tulidki alles millalgi üle aastaselt, kui lapsed lihtsalt oskasid juba natuke ka olla tühja kõhuga, ei hakanud kohe karjuma jne, st ei olnud enam beebid 🙂 Muidu ka siis, kui enam RP ei saanud, tihti ikka hommiku- ja lõunasöögi vahel oli mingi kergems näkk, kas siis puuviljad või lihtalt kamapallid või paar juustuviilu jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi päevauni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.