Esileht Beebi ja mitmikud Beebi pikalt aktiiv unes

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebi pikalt aktiiv unes

Postitas:

Mure siis pealkirjas. Laps on 10 päeva vanune. Kas see on normaalne, et kui ta hakkab mul magama jääma, siis magab ta 30 sek ja siis ärkab, ringutab. Magab edasi 30 sekundit ja jälle ringutab. Ja nii võib kesta lausa tund aega. Miks ta ei suuda üle minna sügavasse unnne ? Vahel harva jääb tõesti magama ja magabki 3-4 h jutti. Aktiiv uni seejuures kestab vaid max 5 min. Mure on et ta ju väsinud niiviisi ;/ Täna ta teinud vaid 2 uinakut mis mõlemad kestsid tund aega. Ja nüüd niimoodi ;/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 19:44; 27.05 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas ta uinuma peab? Üksi voodis, sinu süles, kaisus? Kui üksi, äkki ei oska ta üksi uinuda? Meil algusest peale nii. Vb on tal külm või palav, asend ebamugav? Vb ise torgid teda liiga palju – et kui ringutab, mida siis teed, kohe sekkud? Äkki uinuks kenasti, kui ei torgi teda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas ta uinuma peab? Üksi voodis, sinu süles, kaisus? Kui üksi, äkki ei oska ta üksi uinuda? Meil algusest peale nii. Vb on tal külm või palav, asend ebamugav? Vb ise torgid teda liiga palju – et kui ringutab, mida siis teed, kohe sekkud? Äkki uinuks kenasti, kui ei torgi teda?

 

Ükskõik kuidas uinub, asi lõppeb samamoodi. Jääb magama üksinda. Uneleb rahulikult. Mina teen oma toimetusi. Tundub et jäi magama, ärkab 30 sek pärast ja sirutab ennast. Ringutab. Ja siis jääb uuesti magama. Magab minut ja täpselt samamoodi sirutab, korraks nutab ja ringutab. Nii võib käia tund aega jutti. Sügavasse unne ta ei jäägi. Olen püüdnud kasvüi tissi otsas magama saada. Jääb ilusti magama.  Aga kõik kordub samamoodi. Pigem häirib last ennastki see et niheleb pidevalt vms. Ja ma ei saa aru miks.. Rõõmsana jääb magama samas ja siis hakkab see trall ja ringutamine/nihelemine pihta.  Öösiti hetkel õnneks magab mitmeid tunde järjest.  Ja ei ma ei näpi ega sega last.. olen püüdnud vahepeal tõesti seljale patsutada võk kätt peal hoida et edasi magaks.. aga sellest pole kasu. Teen mis ma teen. Ikka ta niheleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 19:44; 27.05 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea kui tõsi see on aga olen kuulnud, et vastsündinuid mähitaksegi teki sisse magamiseks just selle pärast, et nad end üles ei ajaks. Vastsündinutel pidavat sellist ringutamist ja nihelemist tihti olema ja kinnimähkimine peaks neid rahustama ja aitama magada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem häirib last ennastki see et niheleb pidevalt vms. Ja ma ei saa aru miks.

Ehmatab oma liigutuste peale. Mähi magamise ajaks kookoniks (käed sisse). On spetsiaalsed sissemähkimise linad, aga kõige tavalisem beebi baikatekk sobib ka.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 13:20; 28.05 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.beebitare.ee/et/bellamoon-bambusest-mahkimislina.html

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 13:20; 28.05 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inglise keeles kasutatakse sõna SWADDLE, youtube-s on õpetusvideod olemas. Pidavat aitama.

Laps pole harjunud, et nii palju ruumi on, kõhus oli ju kitsas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi pikalt aktiiv unes