Esileht Imetamine Beebi rabeleb imetamise ajal

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Beebi rabeleb imetamise ajal

Postitas:
Kägu

Selline mure, et viimastel päevadel on tita hakkanud tissi otsas rabelema. Vehib peaga, käte ja jalgadega, tissist ka samas nagu lahti ei taha lasta. Alguses arvasin, et gaasivalu, aga samas on puuksud just välja tulnud, asend ega riided ei tohiks ka ebamugavad olla. Milles võib asi olla?

0
0
Please wait...

Postitas:
Imedeime

RE: Beebi rabeleb imetamise ajal

Minu lapsel oli algul sama lugu, kuid temal oli põhjuseks see, et olude sunnil sai ta haiglas lutipudelist süüa ja seepärast oli rinnast piima kättesaamine tema jaoks \”liigne jama\”, aga peale paari päevast maadlemist olukord muutus paremaks. Kuid vahel rabeleb siiani, tavaliselt just hetkel kui hakkab äda tegema. Olen selle rabelemise vähendamiseks mähkinud lapse teki sisse, nagu vanasti tehti. Kui tal on käed kinni siis sööb paremini ja ka magab palju paremini.

0
0
Please wait...

Postitas:
Imedeime

Minu lapsel oli algul sama lugu, kuid temal oli põhjuseks see, et olude sunnil sai ta haiglas lutipudelist süüa ja seepärast oli rinnast piima kättesaamine tema jaoks \”liigne jama\”, aga peale paari päevast maadlemist olukord muutus paremaks. Kuid vahel rabeleb siiani, tavaliselt just hetkel kui hakkab äda tegema. Olen selle rabelemise vähendamiseks mähkinud lapse teki sisse, nagu vanasti tehti. Kui tal on käed kinni siis sööb paremini ja ka magab palju paremini.

0
0
Please wait...

Postitas:
p2ikesekiir2006

Minu laps hakkab ka söömis ajal rabelema. Samas tahab süüa, kuid laseb rinna lahti, pakun uuesti, imeb mõned korrad, laseb lahti. Meil tahab ta siis krooksuda. Krooks tuleb välja, siis sööb rahulikult edasi.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Imetamine Beebi rabeleb imetamise ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.