Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Beebi rahmeldab kõhus.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Beebi rahmeldab kõhus.

Postitas:

See ei ole normaalne, et laps kõhus 23.nädalal nii tohutult rahmeldab. Kas peaksin arstile helistama ja küsima? Või on keegi siin,kes teab öelda,miks koguaeg käib trall kõhus. Nagu oleks 30.nädal juba.Laps on ju alles nii väike. Kas tegu võib olla hüperaktiivse lapsega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 14:32; 07.02 14:43; 07.02 19:03; 08.02 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean mida sa tunned:) Minul teine rasedus ja kõhuelanik on nii kõva mürglit teinud juba alates 20ndast nädalast…Mõtlesin ka vahel et kas see on normaalne, aga sain aru et \”liiga aktiivset kõhubeebit\” ei saa olla. Esimese raseusega kogesin sellist rahmeldust alles 30ndast nädalast kui mitte hiljem.
Seost lapse aktiivsuse kõhus olemise ja väljaspool kõhtu olemise vahel ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma tean mida sa tunned:) Minul teine rasedus ja kõhuelanik on nii kõva mürglit teinud juba alates 20ndast nädalast…Mõtlesin ka vahel et kas see on normaalne, aga sain aru et \”liiga aktiivset kõhubeebit\” ei saa olla. Esimese raseusega kogesin sellist rahmeldust alles 30ndast nädalast kui mitte hiljem.
Seost lapse aktiivsuse kõhus olemise ja väljaspool kõhtu olemise vahel ei ole.[/tsitaat]
Kardan,et ta keerab endale nabanööri ümber nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 14:32; 07.02 14:43; 07.02 19:03; 08.02 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps rahmeldas koguaeg algusest peale (liigutus alates 14. nädalast, korralikke 18. nädalast). Kui öeldakse, et päevas on normaalne tunda 10 liigutust siis mina tundsin neid minutis sama palju. Kuigi jah, nabanöör oli tal sündides ümber kaela, õla ja jala. Siiski usun, et hetkel ta endale nabanööri tõmmata ei saa sest ruumi veel liigutamiseks on. Ja pealegi ei tea ju täpselt mida ta seal teeb. Ise võid ka tundlikum liigutustele olla ja siis tundub olukord eriti hull.
Mina olen väga tundliku meelega rase…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah jaa, ei ole hüperaktiivne laps. Laps minu arvates mõõdukalt rahulik ja nagu iga teine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mäleta, et siin kunagi oleks nii palju olnud teemasid selle kohta, et lapsed liiga aktiivsed. Neid \”miks ta nii vähe liigutab\” teemasid on kogu aeg, aga nüüd viimase kuu aja jooksul vist juba kolmas teema, mis mures, kas laps liialt ei rapsi.
Mul ka paras mürgeldis kuskil 18.nädalast peale (liigutusi hakkasin tundma varem). Kuigi peaks ütlema, et kasvamisega kuidagi rahulikumaks muutunud. Aktiivne ikkagi, aga natukene on emmel ka hingetõmbeaega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul samuti laps üliaktiivne kõhus, eriti viimastel nädalatel. kardan ka et tõmbab nööri igatpidi krussi aga no ega midagi teha ka ei saa, peab ootama ja ära kannatama ja lootma et kõik läheb hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah,aga need liigutused on vahel nagu tõmblused.Järsud järjestikused tugevad müksud.Ikkagi ma ei mõista,kuidas alles nii väike laps võib löögijõuga kõhuseina nii kõrgele tõsta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 14:32; 07.02 14:43; 07.02 19:03; 08.02 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma vaatan ka et neid \”laps kõhus üliaktiivne\” teemasid on päris palju….endal ka 23 nädal ja võrreldes esimese lapsega,siis pean ka tõdema et see kõhuelanik ikka tõeline mürgeldis, pole eriti mingi sale naine,kuid lapse põtkimist kõhu pealt nägin juba 19 nädalal. Ja teisest lapsest erineb veel sedavõrd ka et tammub lihtsalt seal täitsa all, vahepeal selline tunne lausa,et pistab jala alt välja juba 😀 ….. aga mis siin ikka öelda… Draakoni aasta, olen ise ka draakoni aastal sündinud ja ema rääkis,et polnud ka just kõige tagasihoidlikum seal kõhus võrreldes õega :)[/tsitaat]Aga mul ka väga all on laps.Ma ei julge vahel jalgugi külje peal lamades kokku panna.Selline tunne on,nagu litsuks lapse pead kokku.Ja krõbistab nagu põies koguaeg.Kas nüüd oled rahulikum inimene täiskasvanuna või ei?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 14:32; 07.02 14:43; 07.02 19:03; 08.02 19:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Beebi rahmeldab kõhus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.