Esileht Beebi ja mitmikud Beebi riidesuurus sündides

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Beebi riidesuurus sündides

Postitas:
Kägu

Näiteks mina ei saaks titeriideid kellelegi edasi anda, sest selja pealt on need kõik kollase kakaga määritud ja see ei tule pesus maha.

Sapiseebiga saab plekid välja. Pole veel ühegi kakaplekiga alt vedanud, ka kuivanud plekk tuleb välja. Vahel vaja omajagu nühkida lihtsalt, mõnikord seebiga koos seisma jätta. Alguses kulus 2 seepi väga kiiresti ära, kindlasti tasub koju juba ette ära osta.

Aitäh soovitamast. Peab proovima sapiseepi. Vanish ei aidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ostnud mõlrmale lapsele enamus 56 asjad ja siis paar asja ka 50 suuruses. Mõlemad poisid ja sündisid 52 ning 53cm pikkadena. Lühem oli aga palju raskem ning priskem ja temale tõesti mõnda 50 asja sain vaid paar korda selga panna, ta kaalus sündides 4,2kg. Seevastu pikem oli väga kõhn ning kandis 50 suurust ikka oma 3 nädalat kindlasti. Mõlemad on 56 suurust saanud ka ikka kuskil 1,5-kuuseks saamiseni kanda. Seejuures enamus 56 asju sai ka juba kohe alates sünnist kanda, lihtsalt alguses olid veidi suuremad. 62 on vastsündinule ikka liiga suur igatepidi, vb ainult mõnele 5-kilosele on paras.
Minu lapsed on kasvanud koguaeg sellises keskmises tempos ja olnud igatepidi nö harju keskmised poisid ja kõiki suurusnumbreid kandnud selles vanusevahemikus nagu need üldiselt on ette nähtud, et 62 on kuni 3k, 68 on 3-6k, 74 6-9k. Muidugi osad asjad on sellised, mida saab tegelikult kauemgi kanda, sest on hästi venivad või pikendatavate varrukate/säärtega või lisa trukireaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüdruk oli sündides 4300gr, 57cm. Kodust kaasavõetud riided selga ei läinud ja kahjuks sünnitusmaja riided ega ka mähkmed(!) selga ei läinud. Oligi siis mul lihtsalt paljana kaisus poolteist päeva. Kojusõidu õueriieteks oli ostetud igavesti armas karukombe, jalaosad õnneks lahtised – sealt siis paistsad sääred/varbad välja. Viskasin teki hälli peale, külma õnneks ei saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laps oli sündides 50cm ja 3700g, selline keskmine. Olin ka lugenud, et 50 pole pmst üldse mõtet varuda ja seega oligi  mul ainult paar asja 50, ülejäänud 56 ja isegi 62. Tegelt tellisin esimesel võimalusel 50 suuruses bodysid juurde, sest need 56 olid ikka naljakalt suured. Eks mõningaid kannatas kanda ja ajapikku said parajaks, aga Esimesed 2 kuud kandis ikka põhiliselt 50 suurust. Üldse beebiriided kipuvad olema pigem suuremad, kui suurus väidab (on erandeid).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps oli sündides 53 cm pikk ja ca 3700 grammi ja isegi 50 suuruses Lindexi bodides oli veel ruumi. Sale poiss. Nüüd 2-nädalasena on täitsa parajad. Ilmselt 56 peale enne 4 nädalat ei liigu. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tüdruk sündides 51 ja nüüd 1-kuusena 58. Tegelikult sain vaid paar korda 50 suurust kasutada, praegu juba 56 ja 62 läbisegi. Tal on üsna pikad käed ja seega bodid ja tudukad pigem 62 mugavamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi riidesuurus sündides