Esileht Beebi ja mitmikud Beebi riietamine sügisilmadega

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Beebi riietamine sügisilmadega

Postitas:
Kägu

Kuidas peaks praeguste ilmadega vastsündinud beebit õues riietama? Kas vankris võib tal ikkagi külm hakata kui toariiete peale tõmmata meriinokombe ja peale veel soojem tekike panna?

Mis ajal võiks hakata soojakotti kasutama ja millist? Kogemused erinevate soojakottidega ja soovitused on ka teretulnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soojakotte on ka sügis/talviseid, mis on tsutt õhemad, kui need suletäidisega. Mulle nt meeldib pigem beebil kombet kasutada, juhul kui tarvis vankrist välja võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soojakotte on ka sügis/talviseid, mis on tsutt õhemad, kui need suletäidisega. Mulle nt meeldib pigem beebil kombet kasutada, juhul kui tarvis vankrist välja võtta.

Kevad/sügiseid pidasin silmas ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Beebi kuuajane ja magab vankris nii, et kevad/sügis kombe all on toariided ning peas õhuke tuukrimüts

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina ikka vaatan iga päev temperatuuri, sh hommikul ja õhtul erinev.

Kui ikka hommikul 9 paiku on väljas 8 kraadi, aga nt 14 paiku 13 kraadi – selge ju, et päris samade riietega ei ole.

Nende “praeguste ilmade” teemadel oleks paslik mainida temperatuuri.

Nii nt on hetkel meil 10 kraadi, lapsel on pv body, pikad püksid, sokid, õhem puuvillane jakk, villased sokid, meriinomüts, meriinokindad, k/s kombe, all lambavill ja peal alpakatekk + vankrikate. Tuult pole.

Aga nt üleeile lõuna paiku oli k/s kombe toariiete peal ilma lisakihiti, villaste sokkide asemel tavalised sokid (kombe varbad kinni), peas puuvillane müts ja käes puuvillased kindad. Õues oli +15

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas meriinovoodriga kombekas jääb sellise 10-15 kraadiga juba liiga õhukeseks? (näiteks selline: https://www.karrukids.eu/toode/meriinovoodriga-kombekas-luiged/ )

Või mis materjalist sügiskombe olema peaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna ema töötab lastehaiglas ja ütleb, et enamik lapsi pakitakse üle ehk pannakse liiga soojalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna ema töötab lastehaiglas ja ütleb, et enamik lapsi pakitakse üle ehk pannakse liiga soojalt.

Siinseid postitusi lugedes jääb mul ka selline tunne. Enda lapsel on pool sellest riietusest mis nt kägu 11:06 soovitab ja täna laps ei maganud vankris kaua, sest tal hakkas palav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna ema töötab lastehaiglas ja ütleb, et enamik lapsi pakitakse üle ehk pannakse liiga soojalt.

<p style=”text-align: center;”>Siinseid postitusi lugedes jääb mul ka selline tunne. Enda lapsel on pool sellest riietusest mis nt kägu 11:06 soovitab ja täna laps ei maganud vankris kaua, sest tal hakkas palav.

</p>
Aga mis temperatuur õues oli? Minu laps läks vankrisse magsma 8 kraadi juures ja magas 2 h. Nüüd magab ta tunduvalt õhemalt – ma ikka arvestan temperatuuri, mitte “praeguste ilmadega” targutajaid.

Pange ikka alati kirja ka, mis ilmastikutingimused on. On ju suur vahe, kas on 8 või 15 kraadi ja kas laps on vankris 30 minutit või 2-3h.

Ja sellest, et inimesed, sh lapsed tajuvad tempetatuuri erinevalt, ei ole vaja rääkida.

Muide, seeon mul 3. laps, kes kõik päevauned õues teeb. Ma ikka midagi taipan ka neist asjust praeguseks

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil beebi 3-kuune. Magab maal 3-4tundi õues tuulevarjus. Seljas pikkade varrukatega body, püksid, sokid, tavaline fliisist kombe, millel jalaotsad kinni, peas meriinomüts. Vankrikorvis on tavaline baikatekk peal kahekorra ja vankrikorvikate. Meil on väga tuuline ja külm. Ma ise olin täna täiesti ära külmunud. Suusapüksid olid jalas, õhem talvejope seljas, mille all soe dressipluus. Müts ja kapuuts oli peas. Õues oli veidi üle 10kraadi ja tuul meeletu. Beebi oli vankrist välja võttes soe. Tal pole seal isegi kindaid käes ja käed on soojad. Vanker on väga soe koht magamiseks. Ei ole vaja mingeid erilisi kihte lapsele selga toppida. Kui on veelgi külmem, panen villased meriinosokid jalga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5c ja 15C võib vahe olla. 8C js 13C pole mingit vahet, eriti kui ollakse vankris katte all.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna ema töötab lastehaiglas ja ütleb, et enamik lapsi pakitakse üle ehk pannakse liiga soojalt.

<p style=”text-align: center;”>Siinseid postitusi lugedes jääb mul ka selline tunne. Enda lapsel on pool sellest riietusest mis nt kägu 11:06 soovitab ja täna laps ei maganud vankris kaua, sest tal hakkas palav.

</p>

Aga mis temperatuur õues oli? Minu laps läks vankrisse magsma 8 kraadi juures ja magas 2 h. Nüüd magab ta tunduvalt õhemalt – ma ikka arvestan temperatuuri, mitte “praeguste ilmadega” targutajaid.

Pange ikka alati kirja ka, mis ilmastikutingimused on. On ju suur vahe, kas on 8 või 15 kraadi ja kas laps on vankris 30 minutit või 2-3h.

Ja sellest, et inimesed, sh lapsed tajuvad tempetatuuri erinevalt, ei ole vaja rääkida.

Muide, seeon mul 3. laps, kes kõik päevauned õues teeb. Ma ikka midagi taipan ka neist asjust praeguseks

Temperatuur ei anna õiget pilti ilmast. Enne õueminekut vaatan üleüldiselt kuidas tunne on-tuuline, jäine jne. Mul laps magab korraga 4h vankris. Vankris on laps igatpidi tuulevarjus, niiet tal peaks seal praeguste ilmadega soe olema. Ja see mitmes laps on ei puutu üldse asjasse. Mul sõbranna on mitme lapse ema ja ta ise on väga külmakartlik ning tänu sellele pidi noorem laps saama kuumarabanduse kuna tal oli ju külm, aga laps arvas teisiti

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi riietamine sügisilmadega