Esileht Beebi ja mitmikud Beebi söömine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Beebi söömine

Postitas:

Teate, mulle tundub, et see lapsele söögi pakkumine on kõige raskem asi.

Ma vist püüan kõike liiga korrektselt teha.
Laps saab rp, püreedega alustasime 6k nagu kord ja kohus. Aga alguses jäid ikka mõned päevad vahele, kuna kolisime ja reisisime tihti.

Beebi saab juba 9k, olen püüdnud kõik püreed ise teha, vist 2korda olen poe oma andnud, ise nina kinni hoides ja kui koostist lugesin, tundsin end halvasti, et lapsele seda pakkusin.
Ma ei ole lapsele pakkunud piimatooteid ega banaani ega mitte midagi mis pole tema toit. Saab lõunal putru ja umbes 5-6aeg püreed(nüüd juba hakin kahvliga enam ei püreesta). Mis ma siis parasjagu olen valmistanud, kasutan- lillkapsast, porgandit, kõrvitsat, kartulit, kana ja nüüd katsetame punast liha. Olen ka pakkunid nii öelda näputoitu: kurki, lillkapsa õisik, porgandi kang ja kamapalle. Täna avastasin, et 3k veel ja laps on aastane ehk see aeg kus minnakse vaikselt üle peretoidule.
Mis te arvate kas ma olen liiga vähe lapsele toitu pakkunud? Sõbranna naeris mu välja ja ütles, et mu laps ei ole enam beebi. (tema laps sai rpa ja 7k sõi juba ammu soolaseid kodutoite).
Oehh, esimene laps ja tahaks ju kõike õigesti teha 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 02:30; 23.01 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd päris aus olla, siis ei saa raamatu järgi tõesti lapsele süüa anda. Teoorias peaks kõiki toite katsetama 3-5 päeva? Sellises tempos ei jõua tõesti kuskile. Soovitan veidi julgemalt talle süüa anda. Kui midagi ei sobi, siis on pool päeva veidi ebamugavust ja küll jälle korda saab.

Muide mina vaatan oma lapse poepüreede pealt koostist – esimene suvaline, mis näppu juhtus: organic apple puree, organic broccoli puree, organic lemon juice concentrate. Ei tunne küll halvasti, kui talle seda pakun, ja lõhn on ka täiesti söödav. Mis jama sa talle siis oled ostnud????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kõik on kenasti ju:)
Oled oma lapsele andnud hindamatu pagasi ellu kaasa, kontrollides toitu, mida ta sööb ja millest see on tehtud. Ja see, mis Sa praegu teed, ongi juba üleminek kodutoidule! Lapse osa saab ju enne maitsestamist alati ära võtta. Ja 9-kuune võib süüa juba näputoitu, näiteks leiba, sealt saab ta ka pisut soola, mis pole talle koormav, kui ülejäänud toit on soolavaba.
Purgitoitude pakkumiseks ei olegi enam vajadust ja tegelikult need ongi lapse üleskasvatamisel üsna ebavajalikud asjad.
Kui tahad nüüd ühte sammu astuda, siis sobiv on sisse seada Sinu ja lapse ühine hommikusöök (või kogu pere). Ja ära pabista!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et oled natukene üle pingutanud selle raamatust näpuga järje ajamisega 🙂
Lapse osa saab jah enne toidu maitsestamist kõrvale panna. Liha võib julgelt anda ja just punast liha. Samuti kala. 9k. võib süüa ka munakollast. Minu laps sööb ka leiba, saia. Keefiri, maitsestamata jogurtit puuviljadega jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mis haises oli mingi Nestle oma lihaga..
Munakollast just pakkusingi paar päeva tagasi.

Eks ma püüan vähe julgemalt tegutseda! 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 02:30; 23.01 13:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi söömine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.