Esileht Beebi ja mitmikud Beebi undab, no ei jaksa enam :(

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Beebi undab, no ei jaksa enam :(

Postitas:
Kägu

Beebi on viimastel nädalatel hakanud tegema kõva undavat häält. Varem oli tal hommikuti alati hea tuju ja toimetas vähemalt 40 minutit omaette rõõmsalt, nüüd natuke katsub mänguasjakesi, aga sealjuures hakkab vaikselt undama, peagi läheb see kõvaks undamiseks. Lausa sireeniks. See on vaimselt nii tohutult väsitav, et ma tahaks ise pead vastu seina taguda. See kestab päevast päeva. Ma ei saa aru, mis tal on. Mingi tohutu rahulolematuse väljendus? Arvasin, et äkki näljas, toitsin siis kaks korda rohkem, ei ole näljas, mõtlen, et on igav, tassin erinevaid mänguasju ette, pikutan koos põrandal, tassin ringi – no ei lõpe see.
Olen nii väsinud ja kurnatud juba. Tahaks karjuda.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lapsed teevad igasugu erinevaid hääli. Ega tal ei pea tingimata midagi viga olema. Näiteks minu laps jorutas iga tegevuse juures, mis vähegi keskendumist vajas e tähte. Pikalt ja madalalt. Kadus vaikselt kuskil 3 eluaastal ära. Kusjuures teine laps teeb sama või nüüd kui ta laulda oskab, siis laulab. Väga kõvasti ja valesti! 🙂 🙂 🙂 Aga ise on nii rahul. Järelikult Sinu laps “undab”, küll see kunagi ära kaob. 🙂 Eks nad ka katsetavad oma häält.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas muidu on ka rahulolematu (näoilme, kehakeel) või lihtsalt teeb häält?

Mina olen jõudnud järeldusele, et 99% on seletamatu rahulolematuse põhjuseks mingid kõhuvaevused ehk siis krooks või puuks välja tulemata.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida see tähendab, et undab? Nutab? Lihtsalt teeb uuuu-aaaa? Kui lihtsalt häälitseb, siis mingis vanuses ongi neil vaja oma häält kuulda. Vb ootab tagasisidet – matki teda, räägi temaga sel ajal, kui undab. Ehk tahab lihtsalt suhelda?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks undab kuna emme undab internetis.

Päris inetu kommentaar teiselt emalt. Emana võiksid teada, et mõnikord on äärmiselt raskeid päevi ja öid ning teiste solvangud teevad sealjuures haiget. Kui sinul on imeline beebi, kes ainult sööb ja magab, siis oled suure õnnega koos, kõigil ei ole sedasi.
Ma ei vaata telekat, ei ole sotsiaalmeedias, perekoolis käin lugemas teiste kogemusi ja küsimas nõu. Olen oma lapsele 100% kohal. Armastan ka teda väga, aga väsimus on nii suur, et saaks lihtsalt vaikuses olla vahepeal. Mees võtab õhtuti tegelemise enda peale, aga undamisest “pääsemiseks” on mul praegu pool tunnikest metsajooksu, mis väga hästi aitab.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida see tähendab, et undab? Nutab? Lihtsalt teeb uuuu-aaaa? Kui lihtsalt häälitseb, siis mingis vanuses ongi neil vaja oma häält kuulda. Vb ootab tagasisidet – matki teda, räägi temaga sel ajal, kui undab. Ehk tahab lihtsalt suhelda?

Suhtlemisehääl on teine, nagu selline jutustav. Ta nagu väljendab mingit meelsust selle õõõuuuuuuuuuuuuuuu tugeva häälega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas muidu on ka rahulolematu (näoilme, kehakeel) või lihtsalt teeb häält?

Mina olen jõudnud järeldusele, et 99% on seletamatu rahulolematuse põhjuseks mingid kõhuvaevused ehk siis krooks või puuks välja tulemata.

On käpuli ja kõigutab end, äkki tõesti mingi kõhujama. Ootame hambaid ka küll, aga muid märke pole.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Beebidel on vahepeal kasvuspurdid ja siis nad võivad ka olla virilamad, nt nutavad ja hääkistevad rohkem. Tõmba endale äpp Wonder Weeks või loe raamatut “Imelised nädalad” ja ehk leiad põhjuse.
Mul on mõlema lapse beebieas olnud korduvalt selliseid perioode, kus laps ongi nädal või paar nädalat jutti kehvemas tujus. Hetkel 10-kuusel just selline periood käsil, hetkel põhjuseks hambad. Kuu aega tagasi ta hästi palju kilkas, kohati kõrvulukustavalt lausa ning seda võis ta teha kaua ja palju, eks meeldis oma hääle kõla. Vanem poeg oli 7,5-kuuselt hästi nutune vahepeal kui läksin tema nägemisulatusest välja, see on ka selline vanjs, kus beebid hakkavad paremini tajuma distantsi ning saavad aru, et vanem võib temast eemalduda.

Fakt on aga see, et lapsed on oluliselt lärmakamad kui täiskasvanud. Oota ära kuniks ta hakkab laulma või plastikust autodega mööda parketti sõitma…need on samuti huvitavad helid, mis võivad samuti väsitavad olla kui neid 8h päevas kuulama peab.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

100% hambad

Minu oma undab ka, alati paar nàdalat kubiks hambaots vãljas. Ja undabki reaalselt, tean mida tunned. Hakka jãlgima, kui ots väljas, mis siis teeb?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pane igemetele hambageeli.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma küll kahtlen, kas teemaalgataja beebi veel 5 kuud hiljem on ikka undab…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu kaksikud olid ka esimese aasta väga rahutud. Nad nutsid ka praktiliselt kõik aeg. Küll olid gaasid, siis jälle hambad. Ja enamus aega olin üksinda.

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Beebi ja mitmikud Beebi undab, no ei jaksa enam :(