Esileht Beebi ja mitmikud Beebi vannitamine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Beebi vannitamine

Postitas:

Kuidas olete lahendanud beebi vannitamise, kui vannitoas suur vann ja ruumi vähe? Olete eraldi väikse vanni ja vannijalad ostnud ja pesnud teises ruumis? Väiksema vanni ostnud ja selle suurde vanni pannud?(kui jah siis kas väga seljale ei hakka?) Või üldse lihtsalt suures vannis pesnud, ise temaga sinna minnes? Olen oodatud erinevate lahenduste pakkumistest. Kuna varsti-varsti meie esimene beebi kohal, tahaks teada milline oleks kõige lihtsam ja mugavam lahendus.
Tänud vastajatele ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. korteris: väike vann käis pesumasina peale.
2.korteris: suurest vannist üle nn vanniiste ja selle peal väike vann.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks näed, mis sulle sobib, aga just alguses on k6ige tähtsam selga hoida ja mitte raskeid asju t6sta, et kui on vann jalgadel, olgu kindlasti voolikuga, et ei peaks kausiga tühjendama nt. kui valid teises toas, siis miks mitte ratastel ja mähkimislauaga koos.
kui sul juba suur vann on, saad t6esti k6ige lihtsamalt nii, et asetad beebivanni vanni peal olevale alusele, on ka vanne, mis on spetsiaalsed vanni peale asetatavad. m6nikord v6id ikka koos ka minna, aga pidevalt ehk ei ole praktiline. just vannist väljumine, ise riietumine jne. mees peaks ikka olema läheduses.
alates 5-6 kuust saad juba beebivanni asetada vannipôhja, ja panna selle kaldus vanniistme. m6nele ei meeldi seda kasutada, aga meile sobis, et last ei pidanud kinni hoidma, ainult valvama. selle istmega pole lapsel isegi hea tahtmise juures v6imalik end vette keerata, lisaks on pead lihtsam pesta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 20:04; 13.07 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin beebialust väiksemas vannis suure vanni sees, ja hakkas küll selg valutama. Kohe nii, et vannitasin võimalikult harva. Paremaks läks asi siis, kui laps ise vannis istuma hakkas 🙂
Kahekesi on jah keeruline just see moment, et kuidas välja saada. Endale ju vaja kasvõi rätik ümber saada, aga pisikest last peab hoidma.

Praegu mul muidugi teine mure – kuidas saada laps vannist välja, nii et kohe rätiku sisse saaks`? Mul kogu aeg pluus märg 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 22:27; 14.07 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

alguses ikka suure vanni peal olevale alusele, mitte suure vanni p6hja. endaga samal tasandil peab olema, et selg ei hakkaks valutama. poollamavas asendis vannisisu kasutad väikse vanni sees ikka alates vanusest, kui juba istuma hakkab, v6i pisut enne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 20:04; 13.07 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli beebivann alguses toolide peal, kui laps juba rohkem rapsis, asetasime kuidagi risti suurele vannile (servadest toetus, mitte põhjaga) – juhuslikult mõõdudud sobisid. Aga kuna me peput pesime nagunii kraani all peala kakat, siis iga õhtu ei vannitanud ja see selja teema polnud nii aktuaalne. Kui tagasiheide suur pole, siis ega see beebi väga mustaks saa, et iga päev vaja vannitada tingimata, pigem võib sage vannitamine õrnale nahale halba teha, jah ka puhas vesi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.07 11:14; 14.07 12:57; 14.07 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin beebialust väiksemas vannis suure vanni sees, ja hakkas küll selg valutama. Kohe nii, et vannitasin võimalikult harva. Paremaks läks asi siis, kui laps ise vannis istuma hakkas ????

Kahekesi on jah keeruline just see moment, et kuidas välja saada. Endale ju vaja kasvõi rätik ümber saada, aga pisikest last peab hoidma.

Praegu mul muidugi teine mure – kuidas saada laps vannist välja, nii et kohe rätiku sisse saaks`? Mul kogu aeg pluus märg ????

Kui kahekesi, siis üks võtab lapse ja teine mähib rätikusse. Kui üksi, siis laotad enne rätiku kuhugi laiali, kasvõi pesumasinale või põrandale ja asetad lapse sellele korraks, ruttu rätik ümber ja siis sülle rahunema (paljudele beebidele ei meeldi see välhatõstmise hetk).

No ja variant on ka pesuväel vannitada või lepidki, et vahetad riided pärast. Kõigest vesi ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.07 11:14; 14.07 12:57; 14.07 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme kasutanud palju eri variante, sest kodused asjaolud on kiiresti muutunud ning mul oli väga oluline, et ei peaks ei kummarduma ega tõstma eriti.

Parimad variandid on siin juba mainitud – kas mingi spetsiaalne alus (vanniiste) vanni peale ja titevann sinna peale. Täidad dušiga ning tühjendamiseks võiks olla põhja all kork, aga saab ka niisama kallutades tühjendada. Kui ei taha spetsiaalset alust (sest see võtab ju ka kodus ruumi), siis tegelikult sobib ka tavaline taburet vanni põhja ning beebivann selle peale. Meie vannil saab pooldiagonaalis ka beebivanni niisama suure vanni peale panna, nii et beebivanni otsad toetuvad vanniservadele.

Oleme vannitanud ka põrandal (eeldab põrandas äravoolu), köögilaual, pesumasina peal jne, aga enamus neist variantidest eeldab, et on tugev mees, kes tõstab ja tassib seda vanni koos veega. Ema juures külas käies, kus spetsiaalset vanni ei olnud, olen beebit vannitanud ka köögi kraanikausis ning suuremas pesukausis. Mõlemad variandid töötasid esimestel elukuudel väga hästi ja julgen neid pidada täiesti rahuldavateks alternatiivideks, kui kodus ruumi vähe. 🙂

Koos beebiga vannis käimise juures on mitu probleemi – esiteks peaks ennast vist enne puhtaks pesema (ja keegi peab hoidma beebit senikaua). Teiseks võib beebi vanni kakada (minu lapsel pidi vahel mitu korda vett vahetama, sest nii kui sooja vette sai, hakkas kakale). Vette pissivad nad nagunii, aga seda pole õnneks tavaliselt näha. Kolmandaks on tõesti väga tüütu beebiga koos vannist välja saada ning kuivatada-riietuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos beebiga vannis käimise juures on mitu probleemi – esiteks peaks ennast vist enne puhtaks pesema (ja keegi peab hoidma beebit senikaua). Teiseks võib beebi vanni kakada (minu lapsel pidi vahel mitu korda vett vahetama, sest nii kui sooja vette sai, hakkas kakale). Vette pissivad nad nagunii, aga seda pole õnneks tavaliselt näha. Kolmandaks on tõesti väga tüütu beebiga koos vannist välja saada ning kuivatada-riietuda.

No mina käin beebiga koos vannis ainult selleks, et tal turvaline seal oleks, mitte et ennast pesta. Sellest ei tuleks jah asja, enda seebivette ei pane ju last.

Aga kraanikausis vannitamiseks on ju lausa spetsiaalne asjandus, mis imikutele pidi väga sobima: blooming bath

https://odditymall.com/includes/content/blooming-bath-a-flower-shaped-baby-support-for-sink-baths-0.jpg

eeldab muidugi korralikku kraanikaussi/valamut ja kõrgemal asetsevat segistit 🙂

Olen kuulnud ka, et kiidetakse Tummy Tub’i, aga ise vaatasin kahtlase pilguga selle poole, ei julgenud 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 22:27; 14.07 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A ja alati ju võimalik vannitada põrandal, vajadusel elutoas, mingi suurem lina vanni alla ja vanni saab vett ja ära pesukausi/kannude/köögikastrulitega.

Tegelikult on võimalusi palju ja ei ole vaja kinni olla selles, et kõik peab olema moderne ja spets beebitarvikud beebipoest, mõtle kuidas 50 a tagasi saadi hakkama.

Vannitamise alternatiiv on ka koos lapsega dušši alla – tegin seda, kui mees oli lähetuses ja laps oli rahutu magaja, muidu polekski õhtul ise pessu saanud ???? laps rätiku sisse ja mähkimisalusele, siis kuivatasin ennast, isegi kui laps nuttis – lapse nuttu pole vaja karta, eriti kui on vaja midagi teha

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.07 11:14; 14.07 12:57; 14.07 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tavaline beebivann. Suurde vanni pannes ehitab mees jämedatest laudatest aluse. 2 pikka pikkupidi alla ja 2 lühemat risti. Siis on täpselt paraja kõrgusega. Muidu hakkaks vist küll seljale, kui täpselt põhjas oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli kõigepealt vann köögilaua peal. Mees hoidis last ja mina pesin. Siis avastasime duši – meil on istmege dušikabiin ja paneme beebi enda põlvede peale. Beebile meeldib rohkem ja meil ka mugavam. Varsti aga beebi nii suur, et enam ei mahu niimoodi, siis peab midagi muud välja mõtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli jalgadel beebivann ja vanni põhjas iminappadega beebi vannitamise alus. Jalgadel vann oli täpselt õige kõrgusega, ei hakanud seljale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi vannitamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.