Esileht Beebi ja mitmikud Beebi viriseb

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Beebi viriseb

Postitas:
NewMum

Tere
Probleem on lapsega juba ca nädal aega olnud. Nimelt muudkui viriseb ja tahab koguaeg tissi otsas olla. Probleem tekib just päeval. Varem mängis rahulikult ise ja virises ainult siis kui ei tahtnud olla konkreetses asendis. Panin muudmoodi ta ja oli rahulikult edasi. Virises ainult siis kui süüa tahtis või magama. Aga nüüd ei saa teda maha üldse mängima panna, kohe viriseb ja tahab sülle saada enamasti ka tissi otsa, siis rahulikum.
Esimene mõte oli, et hambad teevad liiga(pole veel tulnud) aga need ei tohiks ju nädal aega järjest piinata? Kõhuga ei ole ka probleeme, puuksutab ilusti ja kakab ka üle päeva ilusti. Lisasööki saab ka 1x päevas.
Oskate öelda, milles asi olla võib?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasvuspurt? Kui vana ta on?

+1
0
Please wait...

Postitas:
NewMum

Tegu 6,5kuuse tüdrukuga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hammaste tulek teeb valu. Mul just aastaseks saand ja ikka kui mõni hammas tulema hakkab on laps viril ja miski ei tundu talle sobivat. Tuleb üle elada!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hammaste tulek teeb valu. Mul just aastaseks saand ja ikka kui mõni hammas tulema hakkab on laps viril ja miski ei tundu talle sobivat. Tuleb üle elada!

Nädal aega järjest hambavalu?

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hammaste tulek võib pikalt haiget teha. Ega nad kohe ei lõiku.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nädal aega järjest hambavalu?

Jah

Mul noorim 10k. Esimesed hambad tulid 4k. Praeguseks 8 hammast. Ja iga kord on kaasnenud ca nädal aega totaalset vingu-perioodi, meie puhul hoopis ka rinnast keeldumine. Kui on täitsa lõikunud, sius rahuneb ja taas endine rõõmus laps. Just lõppes ka üks selline periood ja loodan, et nüüd kui 8 juba suus, saab ehk pikema pausi neist😅

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

proovi hambageeli

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen TA.
Ilmselt oli tegu arenguhüppega. Laps magas algusest saati rahulikult seega hammastes asi olla ei saanud, siis ei oleks maganud ka rahulikult.
Laps õppis just ise istuma(istuma pannes) ja lisandus erinevaid häälikuid tema “rääkimise”. Nüüdseks kõik hästi ja korras.
Aitäh kõigile, kes vastasid 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen TA.

Ilmselt oli tegu arenguhüppega. Laps magas algusest saati rahulikult seega hammastes asi olla ei saanud, siis ei oleks maganud ka rahulikult.

Laps õppis just ise istuma(istuma pannes) ja lisandus erinevaid häälikuid tema “rääkimise”. Nüüdseks kõik hästi ja korras.

Aitäh kõigile, kes vastasid 🙂

Ja lisaks õppis roomama ka ☺️

0
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Beebi ja mitmikud Beebi viriseb