Esileht Beebi ja mitmikud Beebi võrevoodi ja voodi võre osa kõrgus?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Beebi võrevoodi ja voodi võre osa kõrgus?

Postitas:

Tere,

Sooviksin teada, kui kõrge on teie beebi võrevoodi(kui ülevalt kaares on, siis nurkadeni kõrgus mitte kaare tipuni) ja kui kõrge on võre ise sentimeetrites(koos ülemise ja alumise äärega)?
Lisaks veel, kas teil on muudetava põhjakõrgusega ja kas peate seda funktsiooni vajalikuks? Kui kõrgel põhi norm asendis on ja kui kõrgele saab tõsta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõõte ei tea ja ei viitsi ka mõõta, laps hetkel magab teises toas, aga üldiselt mul poest ostetud voodi, mis silma järgi selline tavaline, lisaks üks külg eemaldatav, et laps saaks ise üles tõusta kui juba suurem on.
Kindlasti tahtsin reguleeritava põhjakõrgusega voodit, sest alguses, kui laps veel ei keera, siis põhi ülemises asendis, saab teda lihtsamini kätte, ilma et selga ära tõstaks, hiljem, kui hakkab end püsti ajama, siis lasen põhja päris alla, et üle ääre ei ukerdaks end sealt, hetkel keskmisel kõrgusel, sest talle meeldib vaadata, mis ma teen, eriti hommikul kui ärkab ja ma veel veidike põõnan, saan üldiselt veel u 30min lebotada enne, kui tal oma asjadega tegelemisest isu täis saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on üks kõige olulisemaid funktsioone põhja kõrguse reguleerimine. Peale sündimist on kõige kõrgemas asendis, kuna ta ei oska end üldse liigutada, siis on lihtsam teda voodisse või voodist tõsta. Kui keerama õpib, siis pannakse keskmisesse asendisse. Kui oskab juba asjade najal end üles vinnata, siis tuleb vaadata, et kõrgus jääks lapsele kaenla alla. Seda peetakse kõige turvalisemaks, et laps kogemata end üle ääre ei kallutaks.
Kuid meil on üldse veel vahepealseks auk ise puuritud, et võre madrats oleks suure voodiga ühel kõrgusel. Võtsin ühe võrekülje maha ja mul nii lihtsam last öösiti imetada.
Muidu kõrgused jm, peaks olema suht standardsed müügil. Suuri erinevusi väga ei tohiks olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi võrevoodi ja voodi võre osa kõrgus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.