Esileht Beebi ja mitmikud Beebiakne või allergis

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebiakne või allergis

Postitas:
Kägu

Vaatan, et 3 nädalat vanal beebil on tekkinud näkku pisikesed punnikesed (põskedel ja laubal), rohkem paremal pool (öösel magab enamasti paremal küljel). Millest see tekib ja mida teha? 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pealkirjas peaks olema “allergia”, ei saa parandada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sega kokku vesi ja õunaäädikas 70/30 ning puhasta sellega. Aitab juba paari päevaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Beebidel esineb igasugu erinevaid nahalööbeid alguses – hormoonid, keskkonnaga harjumine jne. Enamus lähevad iseenesest üle. Kui püsib ja muret teeb, siis mõistlik on ikka arstile näidata, lööbele on vaja siiski peale vaadata ka päriselt, et midagi otsustada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanuses 2-6 nädalat vahemikus võib tekkida jah beebiakne, mis on ühelt poolt hormonaalne (ema hormoonidest nö võõrdumine) ja samas ka keskkonnaga kohanemine – mõlemad paratamatud. Meil hakkas 5. nädalaselt ja kestis vast paar nädalat, pealagi läks ka kiilakaks ja üldse nägi välja nagu vanamees ????

Mina spetsiaalseid kreeme/lahuseid/vahendeid ei kasutanud ja läks ka ilusti üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Beebiakne on see. Mul on mõlemal lapsel tekkinud umbes kuuajaselt. Kaob ära iseenesest ajapikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Tundub, et beebil pigem tekivad higipunnid öösel ja pigem just sinna, kumma külje peal ta magab. Enne olid ühel pool, nüüd olen teisele küljele pannud ja ka punnid nüüd seal, mis linaga kokku puutub. Pesen lina 3p tagant allergiavaba pesuvahendiga. Beebi natuke higistab öösel, kuigi päeval sama tekiga ei higista. Tudub puuvillase bodiga. Kas kellelgi on soovitusi? Kreemi ju ei hakka higipunnide ennetamiseks panema ca 1kuusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebiakne või allergis