Esileht Beebi ja mitmikud Beebiakne?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebiakne?

Postitas:

Beebil näo peal punnid juba üle nädala. Kahtlustasin kohe allergiat ja hakkasin väga jälgima mida söön, aga paremaks pole läinud. Arst aga ütles, et tegemist hoopis beebiaknega. Kellel veel kogemusi, kui kaua olnud, millega tupsutasite?
Tänud : )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pojal oli ka. Keetsin kummeliteed ja puhastasin nägu sellega. Kadus päris kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegagi ei soovita määrida ega tupsutada ega kreemitada, läheb kiiremini mööda! Ca 20% lastel tekib see probleem ja möödub enmasti enne 3. kuud, aga kindlasti 6. kuuks.

Igal hommikul veega puhastada ja korralikult kuivatada on oluline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 12:54; 16.03 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebiakne möödub ilma mingi määrimiseta, see on seotud hormoonidega ja seda mingi kreemiga nö välja ei ravi. Minu pojal kadus paari nädalaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu pojale ütles ka teadja arst, et beebiakne. vb oligi, aga peale 3 elukuud läksid punnid üle keha, siis nahk kuivas ära, sest arstid ütlesid, et mida vähem kreemitad, seda parem. peale kuivamist hakkas ketendama ja lõpuks 4-5 kuuselt selgus, et tegemist atoopilise dermatiidiga ja vb on toiduallergia. ma oleks ettevaatlik sinu asemel. jäta ära tomat, piim ja magus. vaata kas läheb paremaks.

arst ütles mulle ka seda, et üldised nendel lastel kellel on beebiakne, hiljem on mingi nahaprobleem või allergia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]arst ütles mulle ka seda, et üldised nendel lastel kellel on beebiakne, hiljem on mingi nahaprobleem või allergia.[/tsitaat]

Sellel jutul pole küll mitte mingit alust! Konsulteeritud nahaarstidega. Beebiakne on lihtsalt hormonaalne kohanemine üsavälise eluga ja nö sünnitusjärgne emahormoonide võõrutusnäht alla 3-kuustel, poistel tihedamini kui tüdrukutel.

Beebiakne on ainult näos, juuksepiiril, kaelal.
Allergia ja AD lähevad ka kehale. Peaasi, et aknet \”igaks juhuks\” kreemitama ei hakata näiteks sibicortiga!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 12:54; 16.03 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pojal kestis umbes üks kuu, mitte midagi ei määrinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebiakne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.