Esileht Beebi ja mitmikud Beebid, kes magavad ainult linas/kotis

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Beebid, kes magavad ainult linas/kotis

Postitas:

Minul 1,5kuune laps magab päeval pikalt ainult kõhukotis. Okei, olgu siis nii.

Aga tahaks kuulda kogemust – suuremaks saades hakkab ta ju rohkem ümbritsevast teadlik olema jne. Kodus on ka mürgeldavad 2 lasteaiaealist last, kes lisaks ühtlasele taustamürale tekitavad ka ootamatuid helisid kakeldes, jonnides vmt.

Et kuidas siis nt 6-8kuune kõhukotis uinub, kui pidev trall on ümber?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebidega muutub kõik nii kiiresti, et võib-olla ei peagi muretsema. Esimesed kuud möllasin ka oma beebi unedega igal imelikel viisidel. Paar uinakut päevas tegi kõhukotis, siis ühe kärus ja ühe kas rõdul või autosõidul. Oma voodis ta ei maganud peaaegu üldse või tegi ainult lühikesi uinakuid. Olin nii õnnetu, et pean koguaeg niimoodi vaeva nägema, uinakud kõhukotis olid endale ka ühel hetkel juba füüsiliselt koormavad. Tean küll, et mõned teevad seda veel aastastegagi, aga mind ikkagi häiris see, et ei saa siis ise istudagi. Järk-järgult asjad muutusid ja praegu kuuekuusena magab juba mitu nädalat 1,5-2 tunniseid uinakuid kenasti oma voodis. Täpselt enam ei mäletagi, kuidas see nii läks, aga jah, ühel hetkel lihtsalt proovisin oma voodisse panna, olin siis valmis leppima sellega, et teeb lühema uinaku, aga aja jooksul on need kenasti pikemaks veninud. Ma muidugi olen valmis, et see veel muutub uuesti, aga praegu olen täitsa heas seisus. Ühesõnaga kui teie jaoks praegu toimib uinak kotis/linas, siis super. Hea, et laps saab magada. Aga ta on veel nii pisi ja peagi võib kõik muutuda ning aja jooksul suudab ka juba voodis magada. Seega päev korraga – kui praegu magab kotis, las magab. Kui teda hakkab miski häirima, küll siis leiate uue lahenduse ja võib-olla juhtub muutus juba varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole küll sellist beebit, kes ainult linas uinuks. Aga on väga müratundlik beebi ja seda sünnist saati, kuigi ta pere teine laps ja suurem vend on väga vali, et võiks ju sellega harjunud olla juba. Kui on vaja väiksemat magama panna, siis suunan suurema vajadusel kasvõi multikat vaatama. Vahel olen magama pannud ka kõhukotis, aga alati siis eraldi toas ikkagi, vaikses ja hämaras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebid, kes magavad ainult linas/kotis