Esileht Beebi ja mitmikud Beebide ujutamine ITK

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Beebide ujutamine ITK

Postitas:

Laps saab oktoobris kolme kuuseks ja tahaks temaga itk järve üksuses ujumas käia. Aga ma ei suuda leida kodulehelt infot. Kogu aeg näitab Viga 404 lehekülge ei leitud. Lähen läbi itk kodulehe-Teenused-Beebide ujumine-Loe edasi > aga edasi pole midagi lugeda. Kas ma vaatan valest kohast? On keegi hiljuti selle teemaga tegelenud? Ma tean, et alati saab ka infotelefonile helistada ja küsida, aga kuna mul vaja planeerida see kuidagi vanema lapse trenne arvestades, siis tahaks rahulikult neid aegasid seal vaadata jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 11:52; 30.09 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.itk.ee/kliinikud/naistekliinik/naistekliinikust/perekooli-kalender
Siit saad aegasid broneerida

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 11:54; 02.10 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole sa tänatud, hea inimene! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 11:52; 30.09 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su laps alla 7 kilo raske, siis mina väga soovitan individuaalset ujutamist ITK Magdaleena polikliinikus, seal on hästi meeldivad ja toredad töötajad, kes oskavad väga hästi beebiga suhelda. Isiklikult minule Järvel meeldis vähem, kuigi otseselt midagi ette heita ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su laps alla 7 kilo raske, siis mina väga soovitan individuaalset ujutamist ITK Magdaleena polikliinikus, seal on hästi meeldivad ja toredad töötajad, kes oskavad väga hästi beebiga suhelda. Isiklikult minule Järvel meeldis vähem, kuigi otseselt midagi ette heita ei ole.

Järvel on erinevad ujutajad. Mulle kaks olid ka ebameeldivad,aga Ma(a)rika oli super

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 11:54; 02.10 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaksin üldse võimalusel Pelgulinnas basseinis käia ujumas. Niimoodi on ka lapsel palju toredam, kui ema on koos temaga vees 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebide ujutamine ITK