Esileht Beebi ja mitmikud Beebiga Hurghadasse

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Beebiga Hurghadasse

Postitas:

Kes on käinud beebiga, kes on 1-2 kuud vana, Hurghadas puhkamas? Kuidas muljed, mida seal tähele panna ja silmas pidada? Kuidas 5h pikkune lend sujus? Kuidas joogiveega on? Seda vist juua üldse seal ei tohi.

Ise planeerime ööbida 5* hotellis, alla selle ei soovitatud. Kuna mulle on see esimene reis nii tillukesega, siis ootan häid nõuandeid ja soovitusi

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 19:58; 22.01 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on käinud beebiga, kes on 1-2 kuud vana, Hurghadas puhkamas? Kuidas muljed, mida seal tähele panna ja silmas pidada? Kuidas 5h pikkune lend sujus? Kuidas joogiveega on? Seda vist juua üldse seal ei tohi.

Ise planeerime ööbida 5* hotellis, alla selle ei soovitatud. Kuna mulle on see esimene reis nii tillukesega, siis ootan häid nõuandeid ja soovitusi

Lennuga probleeme ei tohiks olla, sest nii väike tõenäoliselt suurema osa ajast magab. (Joogi)vett nii väiksel vaja ei olegi, tema joob rinnast. Otse päikese kätte teda viia ei tohiks ja ka varju all ole ettevaatlik – lühikest aega ja palju rinda.

Üldiselt on nii pisikesega hulga kergem kui lapsega kellel juba jalad all on. Teisal on iseküsimus see palju sa reaalselt puhata ja päikese käes peesitada saad, sest beebi ei pruugi sellega leppida. Vabalt võib juhtuda, et istute enamus reisist jahedas toas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on käinud beebiga, kes on 1-2 kuud vana, Hurghadas puhkamas? Kuidas muljed, mida seal tähele panna ja silmas pidada? Kuidas 5h pikkune lend sujus? Kuidas joogiveega on? Seda vist juua üldse seal ei tohi.

Ise planeerime ööbida 5* hotellis, alla selle ei soovitatud. Kuna mulle on see esimene reis nii tillukesega, siis ootan häid nõuandeid ja soovitusi

Lennuga probleeme ei tohiks olla, sest nii väike tõenäoliselt suurema osa ajast magab. (Joogi)vett nii väiksel vaja ei olegi, tema joob rinnast. Otse päikese kätte teda viia ei tohiks ja ka varju all ole ettevaatlik – lühikest aega ja palju rinda.

Üldiselt on nii pisikesega hulga kergem kui lapsega kellel juba jalad all on. Teisal on iseküsimus see palju sa reaalselt puhata ja päikese käes peesitada saad, sest beebi ei pruugi sellega leppida. Vabalt võib juhtuda, et istute enamus reisist jahedas toas.

Olen teemaalgataja – Plaan on minna nüüd veebruari alguses. Vaatasin, et seal päeval 22-25c ja õhtuti läheb juba 17c peale. See vist peaks ok temperatuur olema. Ei ole väga palav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 19:58; 22.01 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isssand mul tulevad külmavärinad peale, kui su teksti loen 😀 Lihtsalt selle pärast, et tulin ise nädal tagasi Hurghadast ja see on vist viimane koht maamunal, kuhu tagasi tahaksin minna. Meie ööbisime küll 4* hotellis, mis Eesti standardite järgi oleks vast 2*, seega alla 5* kindlasti ei valiks.

Aga see on ka vast mu isiklik probleem, et ei näe väga pointi hommikust õhtuni basseini ääres vedeleda, kui ilm ka nagunii kahtlane on. Jaanuaris on igatahes nii, et kui päikest on, on väga ok, aga iga tuuleiil on niii külm, et beebil tõmbab kindlasti läbi. Varjus võiks ka talvejope selga panna (mida ma ka tegin 😀 ). Väljaspool hotelli ei ole mitte midagi teha. Linn oleks nagu pommi alla saanud – igalpool katkised ja pooleliolevad majad, räpased tänavad ja siis need tegelased, kes sulle igal sammul oma vuffel tavaari maha üritavad müüa. Ka söök hakkas mulle juba poole nädala pealt nii vastu, et lugesin tunde, millal koju saaks 😀

Sõbrannad, kes Sharmis on käinud, teadsid rääkida, et see olevat parem. Aga mina üleüldse vast Egiptusesse ei läheks ja valiks mõne muu koha. Aga eks see ole ka individuaalne ja kindlasti on inimesi, kellele selline asi meeldib. Minu jaoks oli see reis lihtsalt 1000€ tuuldevisatud raha 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa äkki ootaksid, kuni laps on veidi kobedamas vanuses? ei ole ju nii, et, kui kohe vastsündinuga reisile ei saa, siis jääb elu seisma. Mis häda nii põletab, et vastsündinuga vaja reisile minna? Täietsi okei oleks juba 5-6kuusega reisida, aga 1-2kuune on ju vastsündinu!

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks see tite solgutamine nii kahtlasse kohta hädavajalik on? Isegi Türgi oleks parem! Miks ei kannata selle reisiga oodata, kuni laps kaela kannab (sõna otseses mõttes!). Mõttetu!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lennujaamad ja lennukid on kõige suuremad kõikvõimslike viiruste ja baktrite kasvulava. Milleks küll? Käi paar korda solaariumis, kui muidu ei saa.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime 3-kuuse lapsega Hurgadas, laps on hästi rahulik, magas ja maandumisel-õhku tõusmisel andsin rinda. Turvahäll ja rattad olid kaasas – sellega sai sõidutatud ning magas ka selles õues. Võtsime 5* hotelli kõik hinnas – väga mõnus oli, hotellist välja ei läinud rohkem, kui käsime kohalikus poes suveniire ostmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sõbranna tuli eelmisel nädalal tagasi. Oli väikese lapsega kahekesi, aga teisel päeval sai mingi jubeda viiruse, oli hotellis 40,5 palaviku ja vappekülmaga lukus, laps ei osanud abi ka kutsuda. Edasi ei räägiks, aga ise iialgi ei läheks sellisesse kohta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita nii väiksega minna nii pikale reisile, eriti veel Egiptusesse. Üldse hoiaks nii väiksega sellel viiruste perioodil rahvarohketest kohtadest eemale. Suvi ju peagi juba tulemas ja saab alguses Eestis seda beebiga reisimist harjutada. Mina õppisin seda, kuidas lastega edukalt reisida, läbi oma raskete kogemuste. Sul soovitan õppida teiste kogemustest. Ütleme, et alates 6-kuusest vast juba isegi võiks minna (kuigi ma ei läheks iialgi Egiptusesse, eriti veel Hurghadasse), aga väikse beebiga ja lastega reisi eduka õnnestumise põhiline nipp on planeerimine. Kõik peab olema teada – kus ööbite, mida sööte, antud sihtkoha temperatuur, meres olevad ohud, kraadiklaas, palavikualandaja…detailid, detailid. Need hipsteri reisid, et “kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab” on lastega reisides läbikukkumine suure tähega. Mitte et sa oleksid nii läinud, aga lihtsalt infoks.Trust me 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebiga Hurghadasse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.