Esileht Beebi ja mitmikud Beebiga jalutamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Beebiga jalutamine

Postitas:

Nii, Teie kellel alla kuused beebid, andke nõu 🙂
Söödan kõhu täis ja siis jalutama, reeglina magab 2-3 h kui jalutame j siis kui kohe koju , kohe sööb.
Aga eile läksime kodust max 15 min kaugusele poodi ja hakkas nutma, selline tunne oli et mis ma nüüd teen ????
Läksin otsaga välja siis jäi koje magama.ilmselt tal.oli kuum.
Aga kas te võtate pudeliga piima kaasa kui jalutama lähete? Mul laps rp.
Tahaks mõnikord kaugemale ka kõndida jne. Aga kartus on et ärkab ja siis on paanika, muidugi mul.
Ei hakka ju keset seda külma kevadet õues imetama. Ja siin igalpool pole imetamistubegi. Kui ûldse on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei võtnud. Kui laps magab 2-3 h, siis arvestadki sellega, et hiljemalt söömisajaks oled kodus tagasi. Linnas nö šoppamas k äiisngi ainult sellistes kohtades, kus olid imetamistoad (avalik imetamine mulle ei sobinud ja alates 3k ka lapsele mitte, sagimine segas teda)

Tahad päevas rohkem jalutada? aga tule koju, toida kõht täis ja mine uuesti jalutama! Tõepoolest võib beebil kuum hakata, kui ta on õue järgi sisse pakitud ja sisi lähed poodi temaga. Ise võtad ka ju ilmsel tmütsi peast, teed jopel luku lahti jne, ega beebi selles osas erine 🙂

Ja selliste 1-2-3kuuste lastega ongi elu kodusem, mitte ei traalivaali mööda linna muudkui ringi 🙂 Jah, mõni siin foorumis kelgib, et käis juba paarinädalase laspega igal pool jne, aga usu midn, sa ei jää millestki ilma, kui paar-kolm kuud oled kodusem 🙂

Ja ei, ei kandnud pudeliga rp lapsele toitu kaasas. Planeerisin oma käike lapse toiduaegade järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka esimesel paaril kuul nii, et kui poodi jõudsime ärkas üles ja hakkas nutma. Ladusin kauba tagasi või viskasin korvi nurka ja tulin tulema, õues jäi kohe magama. Mulle tundus, et asi oli poe erinevas valguses ja helides või ka palavuses. Samuti ei tohtinud vanker seisma jääda. Vahel ärkas laps isegi valgusfoori taga oodates üles, koguaeg pidi kiigutama. Õnneks see periood möödus ja hiljem käisin juba igalpool ja ka pikemaid käike. Piima pole mõtet kaasa võtta, sest laps ei nuta näljast…kui on lutilaps, siis võiks ka sellest abi olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli laps juba paarikuune, kui vaikselt julgesin pikemaid tiire teha. Paar korda juhtuski nii, et tuli kuskil kaubanduskeskuse imetamistoas või wc-s rinda anda. Pudel meil kasutusel polnud. Soojemal ajal läks lihtsamaks, siis sai kuskil privaatses kohas, mõne põõsa all teki maha panna ja nii last sööta. Korra olen ka suvalise maja trepikojas trepil rinda andnud – parem ikka kui päris tänaval 🙂 Aga põhiline ikkagi see, et varsti, nii kuu-kahe pärast tunned oma last juba paremini ja on suurem kindlus suuri ringe teha. Rinnatoiduga ongi just siis lihtsam, toit ju kogu aeg kaasas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ikka kogu varustus koguaeg kaasas. Kandelina, et kui ta ei taha enam vankris olla, saan endale rinnale siduda (talvel muidugi peaks siis olema spets jope või kandmisjope vaheosa ka kaasas), pudeliga enda väljapumbatud piim, salvrätikud, varumähkud, endale vesi, varubody. Lapse 3. elupäevast alates jalutasime minimaalselt 30 min, aga enamasti ikka mitu tundi. Vajadusel olid välja kujunenud teatud kohad (tuttav kohvikunurk vms), kus oli võimalus imetada ja teatud kohvikutes on ju olemas ka mähkimisvõimalus. Siis teinekord põikasimegi kohvikusse sisse, ostsin sümboolselt midagi juua ja imetasin/vahetasin mähkud seal samas ära. Mul oli endal kindlam tunne kui olin nö varustatud jalutuskäiguks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebiga jalutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.