Esileht Beebi ja mitmikud Beebiga kämpingusse

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebiga kämpingusse

Postitas:

Hei,
Palun nimetage ilusaid korralikke kämpinguid või minelgeid muid looduskauneid kohti kuhu perega(3kesi minna). Beebi 5 kuune. :)kuhu soovitate minna 🙂

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 20:33; 04.08 07:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks jah et samas voodis magaks minugm enamus kämpinguid mis olen vaadanud on kahele inimesele.kaks kitsast voodit. Kuna on rp laps siis muidugi tahan et ta minu kôrval . Aga mere äärde tahaks:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 20:33; 04.08 07:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepaninas oli neljane kämping laia voodi + nariga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepaninas võib neljase kämpingu ka 2 nariga saada. Vähemalt meie saime sellise paar aastat tagasi.
Ise tulime just valgeranna puhkekeskuses, kus neljastes kämpingutes oli 1 suur kaheinimese voodi ja 2 üheinimese voodit. Viimased 2 olid kokku üheks lükatud.
Endal laps 9k ja kaasas oli ka 8a ja väga mõnus ja mugav oli seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma magasin 7kuusega telgis. Tõsi, öine toitmine oli nõks ebamugav kumimdratsil – seda enam et ma toidan istudes mitte külili. Ülejäänud pere oli teises telgis (mees + 2 last)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepanina hotell on super koht. Käisime kui laps oli 3-kuune. Kaheses kämpingus on suur voodi, mahub kolmekesti mõnusalt ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://veskijoe.ee

käisin küll 7 a tagasi ja tööasjus, aga väga meeldis see koht: vaikne, pole palju teisi turiste, männimets, meri lähedal, palju liivaranda mere ääres, puhas rand ja vesi (niipalju kui Läänemeres saab olla), pererahvas oli ka väga kena (olid olemas alati kui vaja, muul ajal polnud näha-kuulda)
ja seal on paraja suurusega maja, kus on mingi 5-6 tuba ning olemas nii lai voodi kui kõigi mugavustega wc-dushiruum. Esimesel korrusel on köök, kus saab ise süüa teha. Saun on ka olemas. Ja kõigele lisaks on see odav kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebiga kämpingusse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.