Esileht Beebi ja mitmikud beebiga kinno

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: beebiga kinno

Postitas:

Kes on käinud, palun jagage kogemusi:
Kui vanade beebidega seal käiakse?
Saal on ju ikka see tavaline – paned beebi enda kõrvale toolile istuma ja ta vaatab ka? Või mida beebid samal ajal teevad?

Rääkige palun üldisemalt, et kuidas see käib seal 🙂

Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 18:05; 13.02 20:29; 14.02 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saal on pisut valgem, heli vaiksem. Kõige parem kui beebi enamuse ajast magaks. Mina käisin päris pisikesega, see on kõige mugavam, pool ajast mugis tissi otsas, pool ajast tudus süles. Kõndivad ja roomavad lapsed askeldavad mänguasjadega poolpimedas. Ekraanile jõllitada pole neil kasulik lasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 18:19; 14.02 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte ei istu su beebi ja ei vaata filmi.
suuremad lapsed jooksevad,mõned ronivad mööda trepi,mõned mängivad….
mida väiksem laps sul on, seda lihtsam sul endal on, sest siis suure tõenäosusega ta magab. ise käisin korra 5 kuud vana oli siis, rohkem ei läinud,sest siis muutus nii liikuvaks, et mina filmi poleks näinud ja niisama last taga ajama ei viitsinud sinna minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, ma ei tuleks sellepealegi, et beebiga kinno minna! Kas tõesti on vaja imikuga igale poole ronida, ei mõista seda…

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 20:12; 13.02 22:56; 14.02 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

To: issand jumal (viimane kägu)
Uurisingi kuidas seal on. Oma 5kuusega ei plaani sinna minna. Vblla siis kui ise rohkem asjatada oskab ja teiste beebidega mängida.
Tänud teistele 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 18:05; 13.02 20:29; 14.02 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 1-kuuse beebiga ja siis magas terve aja turvahällis. Nüüd käisin 4-kuuse beebiga ja kogu aja oli mul süles. Mul rahulik laps, et polnud mingit probleemi .Kuna muidu kinno ei pääse ja meeldib seal väga käia, siis minuarvates on väga mõnus võimalus, aga söltub muidugi lapsest. Osad lapsed röökisid seal küll pool aega. Kui laps juba ringi jooksma hakkab, siis arvatavasti enam ei viitsi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

issand jumal, ma ei tuleks jällegi selle peale, et kirjutada \”4 kuuse\” …

mina olen oma praeguseks 6-kuuse beebiga käinud kas 4 või 5 korda ja ei oska neid käike küll kuidagi lapsevaenulikeks pidada. lapsega lähen saali allalastava seljatoega turvahällis, mille panen istmete vahele põrandale. paar korda on laps kogu seansi õndsalt maga maganud, paaril korral on vahepeal ärganud, saanud siis rinda, olen temaga veidi ringi jalutanud, teda hällis uuesti magama kiigutanud. ei ole see kõik häirinud ei mu last, mind ega ümbritsevaid. saalid on nii suured ja inimesi neis suhteliselt vähe, seega ei sega ükski ei liikuv ega kilkav laps ega lapsega koos liikuv täiskasvanu teisi (ok, ükskord üks mobiiliga rääkinud isa käis küll närvidele). minu meelest on selline ajaveetmisvõimalus küll suurepärane – mitte eluliselt oluline, aga igati vahva just ühe võimalusena emale midagi lapsega koos, aga samas siiski enda jaoks, teha ja kuhugi minna. ja ma arvan ka justnimelt seda, et paras ongi käia sisuliselt lamava imikuga ja juba jooksva-sotsialiseeruva lapsega ma enam beebikinno minna ei viitsi – enne kui laps ise filmi jälgida tahaks/suudaks. suure ekraani ees põrandal seista või istuda, silmad kas põrandal lapse juures või kõrgele üles ekraanile suunatud, selles ma küll mingit mõnu ei näe. aga kuni laps veel hällis-süles rahul, siis on selline kinovõimalus küll mõnus vaheldus argipäeva

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 20:49; 13.02 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul laps praegu üle aasta vana, aga kui pisike oli, siis ikka käisime kinos. Mul oli hästi rahulik beebi. Enamuse ajast ta seal magas, mina sain filmi vaadata. Kui suurem oli, siis toimetas koos teiste lastega ja mänguasjadega. Kui aga jalad juba kindlalt all olid, siis lõppesid ka meie kinoseansid. Rohkem oli lapse järel jooksmist kui filmi vaatamist :D.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas järgmisena on Panoraam ja Parlament..? vaja last ekponeerida igalpool?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 20:12; 13.02 22:56; 14.02 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

just, küll sa oled taiplik. hakkas kergem? võid nüüd rahuneda ja unest abi otsida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 20:49; 13.02 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas järgmisena on Panoraam ja Parlament..? vaja last ekponeerida igalpool?[/tsitaat]

Kellele sa oma last eksponeerid seal? Kõik on poolpimedas saalis oma tittede ja filmivaatamisega ametis. Sul on kahju või, et mõni ema kodust välja saab.

Ööklubi asemel mine parem kohvikusse oma lapsega.

Suhtu lastesse ikka kui väikestesse inimestesse, mitte kui eksponaatidesse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 23:24; 15.02 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas järgmisena on Panoraam ja Parlament..? vaja last ekponeerida igalpool?[/tsitaat]

Mõnele naisele on vajalik teatud vaimne elu ka pärast sünnitamist – raamatud, filmid, näitused. Lapse eksponeerimisega see seotud ei ole ja kõik ei taha filme arvutist vaadata. See selleks, aga tooksin näite Brasiiliast, kus lapsed olid vanematega IGAL POOL kaasas, olenemata kohast või kellaajast. Südaöösel hüpitas vanaema mähkmes imikut ja müüs karnevalipublikule jooke, vanemad lapsed magasid lääbakil sealsamas kõrval. Kohutav? Ja samas olid need Brasiilia lapsed kõige võluvamad tegelased, keda ma maailmas ringi reisides olen näinud, ka väga väikesed oskasid erinevates olukordades hästi käituda ja hakkama saada. Kordagi ei kohanud ma sellist vastastikkust hüsteeritsemist, nagu meil, kui turvaliste koduseinte vahelt väljudes ei saa hakkama ei lapsevanem ega laps.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 18:19; 14.02 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Issand jumal, ma ei tuleks sellepealegi, et beebiga kinno minna! Kas tõesti on vaja imikuga igale poole ronida, ei mõista seda…[/tsitaat]

Juhul, kui Sa kuulnud ei ole, siis kinodes korraldataksegi Ema ja Beebi kinopäevi. Ennem filmi on võimalik küsida küsimusi spetsialistidelt, näiteks lastearstilt. Laste tarbeks on mänguasjad, mähkimislauad. \”Toidulaud\” on ju emal endal kaasas :). Milles probleem? Mina küll ei leia, et lapse sünniga olekski nüüd käigud käidud ja peaks lapsega nelja seina vahel kogu aeg istuma. Kui minu poeg sai ühe kuuseks, hakkasime käima ka ujutamas ning beebivõimlemises. See on ilmselt mõne silmis lausa kuritegu :D. Hetkel on mu poeg 1a4k tore, väga julge ja sõbralik tegelane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hallooooo….
Kas te tõesti mõtlete ainult enda heaolule ja lapse peale te mõelda ei oska? Pole ju erilist mõtet siin oma lõugu lasta tuulel laksutada ja siia kirjutada mida just SINU sõbranna Sulle soovitas, et just nii on lapsele ja Sulle parim.
Kui sa hindad oma lapse heaolu ja SA ei soovi, et laps ei saaks kahjustada, siis on lapsega palju paremaid ajaveetmise võimalusi, kui kino.
Tõsiselt ka NOORED EMAD, hakake ükskord mõtlema peaga, mitte t…ti ja per..ga!!!
Häbi lugeda, kui rumalad(harimatud) saavad noored emad olla :S

Tervitusega,
9 kuuse lapse isa

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 20:12; 13.02 22:56; 14.02 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hallooooo….
Kas te tõesti mõtlete ainult enda heaolule ja lapse peale te mõelda ei oska? Pole ju erilist mõtet siin oma lõugu lasta tuulel laksutada ja siia kirjutada mida just SINU sõbranna Sulle soovitas, et just nii on lapsele ja Sulle parim.
Kui sa hindad oma lapse heaolu ja SA ei soovi, et laps ei saaks kahjustada, siis on lapsega palju paremaid ajaveetmise võimalusi, kui kino.
Tõsiselt ka NOORED EMAD, hakake ükskord mõtlema peaga, mitte t…ti ja per..ga!!!
Häbi lugeda, kui rumalad(harimatud) saavad noored emad olla :S

Tervitusega,
9 kuuse lapse isa[/tsitaat]

Kui kenasti öeldud ühe isa poolt, kes on tulevikus oma lapsele eeskujuks.
Kui sul poeg on, siis hakkab ka tema ilmselt m..niga mõtlema, kui tütar, siis kahju, et tema ennesehinnang maha tehakse, sest ta üks v..t on. nii võib sinu kommentaarist välja lugeda, kahjuks.
Tõesti, tubli isa oled, meile kõigile siin eeskujuks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab ühest süütust küsimusest selline jama välja kasvada??
Soovisin lihtsalt teada, kuidas seal asjad on – mis beebid teevad jne. Uurisingi kõigepealt siit, et siis otsustada, kas ma enda preilliga tahan sellisesse kohta minna või mitte. Arvan, et minu laps selleks juba liiga suur (oleks läinud vblla sellise lapsega, kes kogu aeg magab). Nüüd ootan ära, millal saan ilma lapseta jälle kino nautida 🙂

Ärge palun olge nii õelad üksteisega – elu on ilus 🙂
Kui midagi küsitakse, siis vastakegi oma kogemusi arvestades, mitte ärge kritiseerige teisi – meil kõigil omad vaated elule ja lapse kasvatamisele…

Olge tublid ja ilusat sõbrapäeva 🙂

Teemaalgataja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 18:05; 13.02 20:29; 14.02 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale – sõltub loomulikult lapsest. Mina käisin vist 3-4 korda, kui beebi enam päris ohmu polnud, kuid enne aktiivselt liikuma õppimise algust. Suurema osa ajast magas alati mul süles. Tuttavad käivad oma sama vanade lastega praegugi (lapsed pea poolteist aastat vana), mina nii laisk, et ei viitsi seda kinopileti raha maksta, et siis lapsel kinos sabas joosta.
Muidu ekraani ees on mänguasjad seal maas, mähkimislauad on koridoris olemas. Erinevad firmad teevad reklaami ja jagavad soovijatele nänni.

Meie ‘parim’ saak oli muidugi kolmepäevapalavik, mille laps ilmselt sealt külge korjas:P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hallooooo….
Kas te tõesti mõtlete ainult enda heaolule ja lapse peale te mõelda ei oska? Pole ju erilist mõtet siin oma lõugu lasta tuulel laksutada ja siia kirjutada mida just SINU sõbranna Sulle soovitas, et just nii on lapsele ja Sulle parim.
Kui sa hindad oma lapse heaolu ja SA ei soovi, et laps ei saaks kahjustada, siis on lapsega palju paremaid ajaveetmise võimalusi, kui kino.
Tõsiselt ka NOORED EMAD, hakake ükskord mõtlema peaga, mitte t…ti ja per..ga!!!
Häbi lugeda, kui rumalad(harimatud) saavad noored emad olla :S

Tervitusega,
9 kuuse lapse isa[/tsitaat]

Täitsa lõpp ikka, milline üldistamine ja emade mõnitamine. Äkki Sa peaksid minema ja oma kuusikus veidi pead tuulutama ning mõtlema, millist eeskuju Sa ise annad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 23:24; 15.02 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin kunagi ammu teema:
http://www.perekool.ee/index.php?id=43747&class=forum_schnell&action=view_post&post=8532586

Siiamaani kahetsen, et läksin. Heli oli saalis ikkagi päris vali, filmis on ju ikkagi heliefekte ka, mis ehmatada võivad. Elu sees enam ei lähe nii pisikesega kinno, see oli ikka täiega egoistlik tegu. Ei soovita kellelegi, kuigi esimene emotsioon oli ülev. Kinosaal ei ole õige ega hea koht imikule. Las emmed lõbustavad end raadiosaadetega iPodis või vaatavad filme kodus, kui tita magama on jäänud. Tagantjärele on lihtne tark olla 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Beebi ja mitmikud beebiga kinno

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.