Esileht Beebi ja mitmikud beebi käru jõuga äkiline tõmbamine-tõukamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: beebi käru jõuga äkiline tõmbamine-tõukamine

Postitas:
Kägu

seisin autoga eile tartus raekoja platsi valgusfoori taga lõunasel ajal, kui üle tee oli läinud just roosa emmaljunga beebikorviga käru lükkav ema. ema oli mobiilis, see selleks, aga neid tõmblevaid liigutusi, mis naine oma käruga tegi, seda oli väga halb vaadata. beebikäru niimoodi äkiliselt jõuga tõugata ja tõmmata, sisuliselt last raputada. foori tuli roheline tuli, muidu oleks kõrvalistuja akna alla lasknud ja talle hõiganud. nii hinge jäi see kole vaatepilt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

EJ on nii vetruv tank, et isegi kui seda täiesti jõust lükata, siis lapse jaoks on see vaid meeldiv õõtsumine. Seda esiteks.

Teiseks. Kui ta lükkas käru enda ees, kuidas ta seda tõmmata sai? See osa on segane.

Kolmandaks. Miks telefonis olek eraldi on vaja rõhutada? Et näidata seda ema eriti halvas valguses?

Neljandaks. Kas sina oledki see, kes värsketele emadele räägib, et kui käruga üle kruusa sõita, siis saab laps raputatud beebi sündroomi? Tundud veidi selline…

No ja lõpetuseks. Ma pole see roosa ema, kellele sa vihjad, ausalt ka! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nägin suvel sellist vaatepilti, et tuli pere – kolm suuremat last, beebi ja ema ning isa. Isa lükkas käru. Järsku isa tõmbas ja lükkas käru järsuõt ette ja taha mitu korda, näha oli et on vihane ja närviline. See lükkamine oli ikka täiesti ebaloomulik. Ema võttis isalt käru jõuga endale. Isa võttis suuremad laõsed käekõrvale ja marssis kurja näoga emast ning kärust 10m eespool. Kui möödusime, siis oli näha kuidas naisel olid silmis pisarad. Nii õudne vaatepilt, suuremad lapsed olid hiirvaiksed ja ehmatanud nägudega. Beebi hakkas ka nutma kärus. Mõtlesin sellel hetkel, et peaks politsei kutsuma, sest see oli vägivaldne ning jube vaatepilt. Aga samas mõtlesin, et äkki siis seetõttu saaksid naine ja lapsed veel mehe käest kodus nahutada ning ei julenudki kuhugi helistada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen näinud põhja-tallinnas sellist jõulist vankri edasi-tagasi nõksutamist (ei ole vaikne õõtsutamine, vaid justnimelt, järsk edasi-tagasi lükkamine-tõmbaminwäe). Mulle tundub, et pigem venelaste komme, mis tõenäoliselt emalt-tütrele edasi antakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see viimane kommentaar. Andke andeks, aga vaevalt asi ainult venelastes on.

Lisaks, kui järgmine kord näed, siis jäta auto tee äärde seisma ja mine ning küsi naise käest miks ta nii teeb. Äkki seletab ta sulle selle selgeks vōi äkki ei oska ta seletada ning sa saad talle ise seletada miks see ei ole beebile hea. “Kus viga näed laita, seal tule ja aita.” Olgem ikka abivalmis, mitte kohe halvustavad.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud beebi käru jõuga äkiline tõmbamine-tõukamine