Esileht Beebi ja mitmikud Beebikõõm?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Beebikõõm?

Postitas:
Kägu

Olen näinud, et beebikõõm on selline kohe arusaadav kollakas-pruunikas koorikukiht pealae peal. Meil on tekkinud kukla piirkonda (natuke ka otsa ees) selline hele koorik, mis nagu mõranenud…ja juustes ka neid tükke. Kas see võib ka olla beebikõõm? Kulmude vahelt on ka kuidagi krobelisem ja nagu ketendaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Filli

RE: Beebikõõm?

see on jah beebikõõm. Meil oli ka otsaees ja tugealt. Määrisin Essex kreemiga ja peale vanni tuli küünega kergelt nokitsedes koorik ilusti maha ja otsaesine on puhas nüüd:)

Please wait...
Postitas:
khmm

on jah beebikõõm. pane õli enne vanni peale ja siis pärast head nokitsemist 🙂

me pidime ikka seda korduvalt tegema, et suurem jama kätte saada. siiamaani on veel natuke. pidevalt tuleb tagasi.

Please wait...
Postitas:
libra

Minu pojal oli ka korralik kiht seda. Mingi hetk hakkas vähemaks minema ja siis 3 kuuselt umbes tekkis paksem kiht. Määrisin 1 kord enne vannitamist toiduõliga, panin mütsikese pähe ja lasin nii olla 1tund. Järgmisel päeval tuli suurem osa kammides lahti ja täitsa puhtaks saime pea umbes 6 kuuselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimesel lapsel tuli beebikõõm 3 kuuselt, ei olnud paks koorik ega midagi- ühesõnaga mind ei häirinud. Mõne kuu möödudes oli lapsel pea puhas.
Mul nüüd küsimus, miks te seda eemaldate?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil beebi varsti kaheksa kuune ja pole siiani beebikõõmaga probleeme olnud. Soovitan jätkuvalt linola Ölbad õli lisada vannivette 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esimesel lapsel tuli beebikõõm 3 kuuselt, ei olnud paks koorik ega midagi- ühesõnaga mind ei häirinud. Mõne kuu möödudes oli lapsel pea puhas.
Mul nüüd küsimus, miks te seda eemaldate? [/tsitaat]

See näeb lihtsalt kole välja, kui paks kiht on, muud põhjust polegi. Mu perearst ei soovitanud näppida seda, et rasu hakkab intensiivsemalt tekkima. Ma ei kuulanud teda ja näppisin ikka, sest terve pealagi oli täis. Niisutasin ja pesin Humectan kreemiga (tavaline baaskreem) ja tagasi pole tulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meie lapsel näiteks ei kasva juuksed ka seal eriti ja kui need koorikud ära tulevad, siis tulevad teinekord ka koos karvakestega. laps 11-kuune ja siiani võitleme sellega. tuleb tagasi koguaeg. igal vannipäeval teeme õliga ja kasutame ka Babe ¨ampooni, kuid selest ¨ampoonist pole küll üldse tolku. ja ega kõigil ei tulegi kööma muideks, pane seda linolat või ära pane, sinu lapsel poleks seda tulnudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lapsel on ka beebikõõm. Olen 3x leotanud Johnsonsi beebiõliga ja nüüd on väga vähe veel jäänud.Panen enne vannitamist paariks tunniks õli pähe ja pärast pesen ära.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Beebi ja mitmikud Beebikõõm?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.