Esileht Beebi ja mitmikud Beebil just öösiti gaasid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Beebil just öösiti gaasid

Postitas:

Laps juba kahe kuune. Algul kui haiglast peale sündi koju saime, siis päeval oli laps super magaja. Nii kui tuli öö, siis hakkas nihelema ja punnitama. Samas nägin, et lapsel uni ja tahab magada. Sain lõpuks aru, et lapsel gaasid ja see vaevab. Kuid päeva aeg ei ole mitte midagi. Hea ja rõõmus laps, magab ka hästi. Aga öösel kimbutavad gaasid ja terve öö niheleb ja vigiseb. Ja nii kuni seitsmeni hommikul välja. Punnitamine hakkab pihta kell 2.00 kuskil. Mida saaksin teha et last aidata ? Ööund lapsel põhimõtteliselt ei olegi. Olen erinevaid asendeid talle sättinud ja kõhtu masseerinud. Erinevad gaasirohud jne. Ükski ei näi aitavat. Ja miks just gaasid öösel ? Kaua see nii kesta võib, et laps ööund magada ei saa ?:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega kehva une põhjus tingimata gaasivalu pole, vaatamata punnitamisele. Kas laps päeval magab samas kohas? Keskkonnas miski häirib? Ehk segab teda öine vaikus? Mingit nn valget müra olete proovinud? Või on ööune ajal tuba soojem (õhtupäike kütab või magab päevaunesid mujal)? Mõnikord ei saagi teada, milles asi ja olukord laheneb iseenesest.

Minu lapsel oli ka paar esimest elukuud kohutavalt kehv ööuni. Magas heal juhul 4 tundi öösel. Ja sel ajal ka vehkis ja viskles jne. Päeval põõnas nagu nott, aga ainult süles. Jube aeg oli, mul tekkisid lõpuks kõigi muude unepuuduse ilmingute kõrval isegi hallutsinatsioonid.

Aga siis hakkas ta enam-vähem üleöö päris hästi magama, nii 9 tundi ja 5 neist täitsa rahulikult. Uinakutega läks aga lugu halvaks, kuid praegu on ses osas ka parem, avastasime, et talle meeldib magada jahedas toas (19 kraadi) ventilaatori undamise saatel. ????

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu paar nädalat nooremal beebil on sama probleem. Ning need on gaasid, näha on punnis kõvat kõhtu ning beebi teeb iseloomulikke punnitamise liigutusi.

Olen samuti nõutu, et kuidas teda aidata. Seni on parimaks lahenduseks see, et võtan ta öösel, kui hakkab siplema, enda kõhule magama. Saame siis mõlemad hommikuni magada, sest kõhuli olles tulevad tal gaasid paremini välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ühekuune on samasugune. Gaasid on 24/7 ja segavad uinakuid. Magame nii et laps vooditaskus ja mina hoian ühe käega tal põlvi kõhu vastas et gaasid paremini välja saaks. Päeval võimlen ja krooksutan nagu oskan aga öö teisel poolel on jälle päris hull.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu paar nädalat nooremal beebil on sama probleem. Ning need on gaasid, näha on punnis kõvat kõhtu ning beebi teeb iseloomulikke punnitamise liigutusi.

Olen samuti nõutu, et kuidas teda aidata. Seni on parimaks lahenduseks see, et võtan ta öösel, kui hakkab siplema, enda kõhule magama. Saame siis mõlemad hommikuni magada, sest kõhuli olles tulevad tal gaasid paremini välja.

Mul 1k4p beebi, kes ka öösiti urisedes sipleb ja punnitab.

Tallegi meelfib ning saab mu kõhul magatud, mure aga selles, et kardan sügavasse unne jääda  ja et ta veereb mu pealt maha.

Mismoodi teie laps kõhul magab, kad mingisuguse spets pluusi sees?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebil just öösiti gaasid