Esileht Beebi ja mitmikud Beebil käed rusikas

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Beebil käed rusikas

Postitas:
Kägu

Tere!

On selline mure, et minu neljakuusel lapsel kogu aeg käed rusikas, mis viitab justkui suurenenud lihaspingele. Samuti tõmbab end tihti vist nö vibusse ning veel üks murekoht-ei hoia sellises vanuses veel ka ühtlasi pead korralikult ja kindlalt.

Oskate äkki nõu anda, kuidas last aidata, laste neuroloogi juurde läheme temaga peatselt nagunii.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu esimesel lapsel oli ka üks käsi koguaeg rusikas, tal aitas väga hästi ujumine. Kodus tegime vahepeal jäeti te ja erinevaid käeharjutusi. Mäletan et üks soovitus oli peopesa hõõruda, siis ta laseb ka haarde vabamaks.

Pead hoidis ta ilusasti, seega sellega ei oska aidata. Eelkõige ilmselt treenida last ehk hoida maas kõhuli ja mängida mänguasjadega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meile omal ajal määrati ujumine ja ravimassaaži kuurid sarnaste sümptomitega.

Rusikas kätt aitab avada ka käe pealt silitamine suunaga sõrmede poole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perearst ehk väljastab saatekirja füsioterapeudi juurde? Minu laps ei hoidnud kolmekuusena kontrollis käies ka korralikult pead ja perearst saatis füsioteraapiasse. Kaks korda käisime ja sain häid harjutusi, et mida kodus ka teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Füsioteraapia ja ujumine, palu perearstilt saatekirja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muretsete liialt. Taiskasvanult  pole kelllelgi käed rusikas ja jalad toonuses. See naitab et keegi on kuskil  standardid valja moelnud, aga looduses on asjad loomulikud, igayhele oma rytm ja oma aeg

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Beebi ja mitmikud Beebil käed rusikas