Esileht Beebi ja mitmikud Beebil magamiskott või tekk?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Beebil magamiskott või tekk?

Postitas:
Kägu

Kuidas teie pooleaastased beebid öösel magavad? Kas tekiga või magamiskotiga? Oskate magamiskotti soovitada? Lapsele meeldib käed üle pea magada, aga samas ju sipleb ka, nii et pean pidevalt tekki sättima. Kas magamiskott on teil end õigustanud?

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kujunes kuidagi, et sünnist saadik tekiga. Oli ka nii käistega magamiskott kui mähkimislina ostetud, aga toad soojad, meeldib käed kõrval magada, ei vehi end üles ega tekki ära siis ongi maganud tudukombe või body + tekk.

Kuna alguses käisin ka öösel mähkmeid vahetamas ja nüüd vastavalt vajadusele siis kuidagi “tüütuks” (noh loe ebavajalikuks) muutus, et peaks toakombe magamiskoti vastu vahetama ja/või, et liiga palav ei hakkaks või magamiskotti selga panema (käis üle pea) ja siis mähkmevahetust raskendama.

Magas mul alati kõrval vooditaskus ja kui öösel toitmiseks kaissu võtan on otsapidi minu teki all.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magamisott on super hea. Magas seal sees pikkade varrukatega särgi ja mähkudega. Ruumi jalgadega vehkida ja keerutada. Tekki ei jôaks öösel talle nii palju peale panna. See ka enne magamist hea rutiin. Kui sinna sisse panin, siis teadis, et magamisaeg. Kui üks jäi väikseks ostsin suurema. Meil oli umbes selline.
https://kaup24.ee/et/lapsed-ja-imikud/imikute-kaubad/hooldusvahendid/umbrikud-magamiskotid-imikute-padjad/magamiskott-beebidele-animalslove-koala?id=5330305

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et mõlemad magamiskotid kãinud lukuga täiesti lahti ja õlapeal trukid. Tõstad lapse sinna oeale ja tõmbad luku kinni. Mugav ka öösel mähet vahetaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad lapsed maganud tekiga. Neile ei sobinud magamiskott- siputasid end sealt välja kogu aeg. Niikui sinna panid, läks kisaks ka veel pealekauba. Öösel toitmiseks mugavam ka kui on tekk.( Lapsed magasid oma voodis)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuni keerama hakkamiseni magas tekiga, nüüd keerutab ennast nii palju, et tekk on kohe pealt käinud. Mõnikord ärkaski vist selle peale, et jahe hakkas, sest kui magamiskoti kasutusele võtsin, siis hakkas rahulikumalt magama ja vähem ärkama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna teki kasutamine ei ole turvaline, siis laps (3,5 kuud) magab magamiskotis.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu meie pere unekvaliteet paranes kordi peale seda kui beebi magamiskotti panime. Väga hea ost.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

al ca 4-5k ja siiani 1a2k magab magamiskotis. Käed on väljas, õlgade pealt käib trukiga kinni. Ilma ei kujuta ette kuidas magaks, sipleb voodis ringi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magamiskott oli tõesti väga kasulik asi, mul oli ka selline käed väljas ja õlgade pealt avatav nagu eelkõnelejatelgi. Ostsin kohe pisikesele titale suurema, laps magas seal peaaegu 2a saamiseni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti magamiskott. Mu pea 1.5a laps magab siiamaani magamiskotis. Hiljuti juhtus nii, et mähe lekkis varsti pärast voodisse panekut ja magamiskott sai mustaks. Pidime sellel ööl tekki kasutama ja nii rahutut ööd polnud ammu olnud. Pidevalt ajas endal teki pealt maha ja ärkas selle peale üles. Magamiskotis magab üldjuhul rahulikult terve öö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui laps magab oma voodis, siis on magamiskott parim. Saab kindel olla, et on piisavalt soojas. Meil on ka toad soojad, aga magamiskotte on olemas väga õhukesi, mida ka soojemas toas hea kasutada. Minu laps aga ei soovinud enam kinniste jalaosaga magamiskotis olla kui õppis püsti tõusma. Õnneks on olemas ka avatud jalasäärtega magamiskotid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil käis kûlje pealt lukk ûlevalt alla lahti. Kui oli soe, sis ei tômmanud lukku  lôpuni kinni. Alt jäi lahti ja oli jahedam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebil magamiskott või tekk?