Esileht Beebi ja mitmikud Beebile millist vett?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Beebile millist vett?

Postitas:

Annan 6kuusele lisatoitu muidugi ka rinnapiima. Aga küsimus. Kas võib anda peale söòki ka natuke vett juua? Mida teie annate? Kui jah siis millist. Vaevalt kraanivett.või keedetud vett? Või ostate poest spets vett 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka kraanivett, Eestis on kraanivesi joogikõlbulik ja ei ole vaja seda karta.

Poest ära küll vett osta beebile 😀 Mõtle natuke, kui ligaseks muutub pudelis seisnud vesi. Ja siis mõtle, et miks küll poeveega ei juhtu seda, miks poevesi ei käitu nagu vesi peaks käituma? Kahtlane, eks 😀

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline kraanivesi. Keedetud, maha jahutatud.
Olen ka otse kraanist andnud – meil on kontrollitud kvaliteetne vesi, bakteriproovid korras.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mils sa tahad 6kuusele vett pakkuda üldse kui ta rinda saab?

Ta magu on ju veel päris väike, pole mõtet seda lisatoidu või rinnapiima arvelt veega täita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuuekuusele esialgu keetsin kraanivett. Andsin aeg-ajalt lihtsalt natuke proovida. Rinnapiima kõrvalt nii väike oluliselt lisavett ei vaja, isegi kui saab natuke tahket toitu. Üldiselt olen märganud et beebi ise reguleerib oma vedelikuvajadust sõltuvalt lisatoidu ja rinnapiima kogusest.
Alguses lihtsalt maitses, hiljem ,kui sõi rohkem, tahtis ka rohkem juua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas ongi vaja kohe pärast sööki ja ka söögi ajal vett pakkuda? Isegi täiskasvanutel ei soovitata vett toidu kõrvale juua, see lahjendab maohapet ning toidu seedimine on kehvem. Pool tundi enne/pärast sööki on ok. Ma pakkusin lapsele siis, kui nt olime autosõidul ja oli palav, et natuke jahutaks. Muidu sai ikka rinda. Ja rind oli kohe pärast lisatoitu ka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palavate ilmadega andsin juba 3-kuusele lapsele kraanivett pehme nokaga tassist.
Jah, oleks võinud ka imetada iga 20 minuti tagant, aga toidukordade vahel vett anda töötas paremini.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üldse, siis ikka kraanivett. Pole seda vaja keeta, pudelivesi ei ole puhtam ega tervislikum.

6-kuused roomavad juba põrandal ringi, lakuvad nii põrandat kui ka kõike, mida vähegi kätte saavad – nt tooli jalgu, käsi (kraaniveega pestud!), saapaid, sokke ning mänguasju (mis suure tõenäosusega on suurest ilastamisest ühed suurimad bakterite kasvulavad). Ka toidunõud on ju kraaniveega pestud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul esimesed lapsed väikesed olid ja vett janukustutuseks jooma hakkasid, siis ei keetnud ma neile midagi, ega ostnud poest. Ikka kraanivett jõid, nagu me kõik teisedki. Tartus on igati hea kraanivesi, võib julgelt juua.

6-kuusele siiski veel ei andnud vett, sest mu lapsed olid selles vanuses sügisel/talvel ja rinnapiimast piisas janukustutamiseks. Pisut hiljem juba küll pakkusin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keedetud mahajahutatud kraanivesi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebile millist vett?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.