Esileht Kodunurk Beebile tekike. Kas meriinovillasest lõngast?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Beebile tekike. Kas meriinovillasest lõngast?

Postitas:

Olen siit-sealt vaadanud ja uurinud, et millest siis oleks kõige parem teha beebile tekike, milles teda sees hoida süles, vankris peale panna, toas tududes peale panna ehk, imetades ümber jne jne…Tekike peaks olema suvel ka hea peale panna vajadusel, seega ei tohiks higistama ajada ja naha vastu peab olema pehme ja mõnus.
Selliste omadustega on vist meriinovillane lõng? Kuid kas ka soodsamatel 100% meriinovillastel lõngadel on sellised omadused? Mõtlen neid alla 3 euri 50grammised tokid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 14:51; 05.02 15:52; 09.02 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tahad kindlasti ise teha? Kui sobib ka ostetud asi, siis soovitan leedu firma Lorita meriinovillast beebitekki, müüakse poes Kaks Karu http://www.parduotuvevaikams.lt/2698-10282-thickbox/merinosu-vilnos-apklotelis-lorita-793.jpg
Ise ostsin suuremale lapsele sama firma villase pleedi ja on super asi, soe, hingab, ei aja last higistama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 15:40; 05.02 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju see maksis?
Ei ma ei taha ise teha…tahan lasta teha helesinise teki. Endal mul ei tuleks vast hästi välja, kuigi kududa oskan 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 14:51; 05.02 15:52; 09.02 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurem tekk maksis vist 16 eurot, kui ma ei eksi, ostsin juba tükk aega tagasi. Aga ta ei ole meriino, vaid tavalisest villast. Ma lihtsalt eile alles vaatasin poes, et selline väike tekk on nüüd ka olemas, kui laps oleks alles vastsündinu, siis ostaks talle 🙂 Seal olid ka sama firma mütsid ja kampsunid merinovillast, hästi mõnusad pehmed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 15:40; 05.02 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee parem spets. beebilõngast, see ei aja nii palju ebemeid. Muidu on pärast titel sõrmevahed nagu oleks heiet kraasinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebilõngast on jah parem teha, saad vajaduse korral tekki pesta ka, niikuinii tuleb selleks vajadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vankrisse talveks kudusin Jil 100% villalõngast ja panin voodriks fliisi. Sai väga-väga soe õues magamise tekk. Pestud ka korduvalt, sest kudusin lumivalge:) endiselt soe-vormis-pehme. Kevad-sügis ajaks soovitaks ühekordset villast tekki voodrita ja suveks puuvillast või linasest lõngast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta peenemat täisvillast lõnga, mis ei ole kare. Või siis veidi jämedamat puuvilla ja akrüüli segu 50:50.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline beebilõng hea on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 14:51; 05.02 15:52; 09.02 18:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Beebile tekike. Kas meriinovillasest lõngast?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.