Esileht Beebi ja mitmikud beebile Zyrtec nohu pärast?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: beebile Zyrtec nohu pärast?

Postitas:

Kas keegi on kasutanud Zyrteci tilkasid beebil nohu pärast. Perearst kirjutas need meie 7kuusele beebile välja (retseptiga ravim), et siis hommikul 2 tilka ja õhtul 3. Ravimi infolehelt ei loe ma küll välja, et see beebidele oleks mõeldud. Annused on antud alates teisest eluaastast. Kas ma ikka tohin seda ravimit oma beebile anda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 19:13; 18.01 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks annad?
Limaskesta turse alandamiseks st nina nii kinni, et laps viril ja ei maga jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 19:41; 18.01 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tohid küll. Arst määras ju sinu lapsele konkreetse annuse, mitte selle, mis 2-aastastele mõeldud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka tohid. Meile kirjutati see rohi siis, kui tütar veel beebi oli. Praegult on ta üle pika aja korralikkus nohus ning hakkasin ka Zyrtecit andma, see vähendab limaskesta turset. Meile on see siiani küll abiks olnud.
Kui lapsel on nohu, siis puhasta ta nina füsioloogilise lahusega ja pumpa tatt välja (soovitan Rhinomeri pumpa). Võimalusel tehke ka auru. Kui inhalaator kodus puudub, võite ka vannitoas kuuma vee jooksma panna ning hiljem lapsega lihtsalt vannitoas seista.

Kiiret paranemist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastuste eest 😉 Lapsel pigem hästi vesine nohu, ei saa hästi hingata. Muidu meil ok perearst, aga lihtsalt hirmutas ära see infoleht, kus pole sõnagi nii väikeste laste annustest. Hetkel tundub, et rohi on aidanud, vähemalt on lapsel parem olla.
Olen juba teist korda peata olekus, kas osta pump ja milline. Väga vastakaid arvamusi on nende kohta olnud ja seega pole julgenud ka osta. Ka täna imesin ise lapsel tati ninast välja. Mõni võib nüüd muidugi väkitada, aga kui näed et laps nii hädas, ja nuusata ta ju ei oska, siis annan endast kõik, et saaks lapsel ainult parem. Igatahes lähen apeegist uurin seda Rhinomeri pumpa. Füsioloogilise lahusega puhastan nina ja ka sibul on pandud lapse voodi kõrvale, aga auru ei julge teha, kuna elamine pole nii soe.
Aga suured tänud vastamise eest ja loodame, et homme on juba parem 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 19:13; 18.01 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rhinomeri kiidavad enamus emmed, kaasaarvatud mina. Seal sa põhimõtteliselt ka \”imed\” tatti välja, ainuke vahe on, et see ei satu sulle suhu 😉
Kui ostan Rhinomeri pumba, on seal mingit ühekordsed otsikud kaasas, neid otsikuid müüakse ka muidu eraldi, Küsi apteekeri käest üle, oskavad seletada.
Mina tean seda, et peale füsioloogilise lahuse ninna panemist, tuleb suhteliselt kohe nina ka pumbata, et üleliigne lahus välja saada. Ampullid on küll odavad, kuid lihtsam kasutada spetsiaalselt beebidele (beebiotsikuga ja mitte nii tugeva survega kui Humer) Sterimari. Maksab küll rohkem kui ampullid, kuid jätkud kauemaks ja käepärasem kasutada.
Sibulat ja küülsauku purusta või pressi, pane marlikoti sisse ja voodi ligidale, näo ette ei ole soovituslik panna.
Kiiret paranemist, loodame ka varsti paraneda, viimati olime nohus alles augustis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sibul asenda purustatud küüslauguga ja pane nutsak n lina ja madratsi vahele lapse pea ligidusse või seo voodivõre külge..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 19:41; 18.01 22:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud beebile Zyrtec nohu pärast?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.