Esileht Beebi ja mitmikud beebimonitor Britton BC20

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: beebimonitor Britton BC20

Postitas:

Küsisin siin hiljuti nõu selle toote kohta ja nüüd ostsin ära. Kui kedagi veel huvitab, siis kirjutan oma arvamuse.
Ostsin selle monitori tema odavuse tõttu (mul on seda vaja hästi harva- ainult autost kottide tuppatoomiseks kui beebi jääb autosse selleks ajaks)- 39 eur. Kaks sagedust on tal, öövalgus, töötab patareide ja el.juhtmega ka, 300 m raadiuses peaks töötama.

Kahjuks pean tõdema, et see toode on hea vaid kasutamiseks korteris eri tubade vahel. Kuigi ma alguses arvasin, et nii ma seda kasutama ei hakk- korteris kuuleb ju lapse nuttu ka ilma monitorita, tegi see asjake elu siiski palju mugavamaks.
Enne pidin telekat õhtul väga vaikselt vaatama, et kuulda lapse ärkamist. Nüüd aga hakkab tuluke põlema kohe kui ta natukenegi oma voodis nahistama hakkab.
Patareide (Duracell) tühjenemise tuluke hakkas põlema peale paaripäevast kasutamist (päevas kasutasin seda ehk paar tundi kokku)- seega päris kalliks läheks patareidega kasutamine.

Korteri ja auto vahel kahjuks sidet saada ei õnnestunud (auto ei asu akna all vaid teisel pool maja- kuid päris välisukse kõrval ja ca vähem kui 20 m kaugusel). Isegi maja esimese korrusega ei saanud ühendust kui laps oli all trepi juures ja mina üleval teisel korrusel trepi juures.

Ma ei tea, miks side ei toimi- äkki siis trepp on mingist metallist vms. Igatahes on kahju, et ei toimi.
Viimane lootus on, et ehk saan kasutada lasteaias kui jätan beebi autosse lasteaia ukse juurde. Homme selgub!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 00:10; 07.02 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas elad kortemajas? Kui jah siis paneelid ei lase läbi. Mul Brittonid 800m levialaga ja käin kolm korrust alla ja pool maja edasi prügikastideni ja kuulen kõike ilusti.
Sa oleksid pidanud enne leviala raadiust uurima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka see sama ja levib küll igale poole. elan maal, ja katsetasin kõik kohad läbi ka eemal olevad kõrvalhooned nt. saun jne . igal pool hea levi.ma küll rahul. ja soovitan muidugi laetavaid akusid, tuleb soodsam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna katsetasin siis lasteaia juures ja paraku autost meetri kaugusel kadus levi.
see monitor ei saa hakkama metalli ja paneelidega 🙂
seega leviala vaatamine pakendilt ei anna vajalikku infot. peab ikka katsetama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 00:10; 07.02 16:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud beebimonitor Britton BC20

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.