Esileht Beebi ja mitmikud beebimonitor britton või canpol

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: beebimonitor britton või canpol

Postitas:

Oskab keegi soovitada? Sain kinkekaardi Mothercare kauplusesse ja pean sealt nüüd midagi ostma. Riideid kodus niigi ülemäära, otsustasin siis beebimonitori osta vahest harva ehk on vaja.
Kui näiteks jätan lapse hetkeks autosse maja ette ja ise viin kotid tuppa kortermaja kolmandale korrusele.
Ei tahaks raha kulutada rohkem kui 40 eur. Vaatasin mudelit Britton BC20. Selle raadius on 300m, mis peaks sobima. Samas meil betoonseintega maja. Pole varem kogemusi monitoridega, kas tasub seda osta?
Ja kas see aparaat, mis beebi juures ikka on vait või kostab sealt ka mingeid helisid (teises toas asuva aparaadi juurest või siis kusagilt teiste inimeste juurest)?

Vaatasin, et oli müügil ka Canpoli beebimonitor, mis muidu maksab 55 euri, aga oli soodushind 27 eur. Ma netist selle kohta ei leidnud midagi- on kellelgi kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 22:25; 28.01 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuteada on Britton BC20-l oluline puudus – ta ei anna märku kui signaal katkeb (kui levist välja jõuab või aku tühjeneb). Ja niimoodi võid õndsas teadmises, et laps magab pikalt oodata…

Muidu Brittoni järgmised mudelid BC22 ja 228 on küll väga head. Aga ka tunduvalt kallimad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii et siis seda mudelit peaks enne igas uues kohas testima- kas on levi või mitte ja siis alles beebit valvama panema.
huvitav, kas patareide eluiga on kuidagi enneustatav. et umbes kasutustundide järgi oskan arvata, et nüüd võib olla oht et saavad tühjaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 22:25; 28.01 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane raha juurde ja osta Britton BC228, väga bhea monitor vibra ja kraadinäiduga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on canpoli oma ja ma olen küll rahul. Jah, näiteks läbi suurte spordikomplekside seinte see ei võta. Olin mehele võistlustel kaasa elamas ja laps magas õues, kuid no ei mingit signaali.
Aga tavakasutuses toimib kenasti, kodus õunapuu all, lasteaiahoovis, kui ise vanemat last ära toon…Võtab ka vist ca 400 meetrit, eks. Mulle sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brittoni asjadega väga pahad kogemused, ruttu katki läinud. Pigem ostaks väheke kallima aga korraliku monitori, mitte Hiinaka nagu Britton.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Canpoli oma. Olen väga rahul Annab märku kui levist väljas, kui patareid hakkavad tühjaks saama jne. Kui muudan sagedust kuulen isegi 3nda korruse naabrinaist väga puhtalt:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud beebimonitor britton või canpol

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.