Esileht Beebi ja mitmikud Beebimonitor – kas videofunktsiooniga on mõttekas ost?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Beebimonitor – kas videofunktsiooniga on mõttekas ost?

Postitas:
Kägu

Millist monitore soovitate? Kas videoga monitorid on kõik juhtmega? Seega ei näe nagu mõttekust, kui on soov ka väljaspool oma maja seda kasutada.

Andke palun soovitusi 🙂 Peab levima läbi kiviseinte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teiste monitoride kohta ei tea, aga minu Aliexpressist ostetud 45-eurosele monitorile saab akupanga külge panna ja siis saab juhtmeta ka kasutada.
Videofunktsioon oli minu jaoks vajalik küll, algul oli tavaline, siis ostsin videoga juurde. Õues kasutan tavalist, kuna ei näe videol mõtet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tellisin ka Aliexpressist mingi 50 eurose ja olen väga rahul. Enne ostmist veidi häiris, et kaamera on ainult juhtmega, aga hind seadis piiri. Reaalsuses pole peaaegu kordagi tundnud, et juhe piiraks kaamera kasutamist. Toas leidub alati mingi pistik, ka külas olles. Vankriga õues magades panin kas õuepistikusse või läbi terrassiukse või akna toa pistikusse, juhe on suht pikk ja ulatub. Nagu eelmine kirjutaja ütles, siis saab ka akupanka vajadusel kasutada. Minu jaoks on kaameraga beebimonitor asendamatu. Oli periood, kus laps ärkas üles, kui lutt oli suust välja kukkunud ja tänu kaamerale sain koheselt reageerida ja und selle võrra pikendada, ka õues magades. Lisaks meeldis mulle õues kaamerat kasutada, kuna näitas ka temperatuuri vankris, mis talvisel ajal jälle väga mugav oli, eriti esmakordsele emale 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

See video mõte on ilmselt siis, kui laps magab igapäevaselt sellises kohas, kuhu sul on ise ebamugav piiluda pidevalt iga nihelemist. No nt mul vanker oli kohe akna all ja kui oli mingi nihelemine, ei võtnud tükki küljest korraks akna äärde astuda.

Kui aga nt ei ole seda varianti või nt ise eelistad veeta aega a la 2. korrusel, siis ehk hea, kui saad piiluda ekraanile, et kas laps lihtsal tnatuke niheles või ohkas (mõnikord ka suurem tuulehoog, võib tundlikuma monitori panna reageerima).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostsin paljukiidetud britton bc-50. Pole küll videoga aga on tõesti väga hea. Tööraadius 500m ja plussiks veel see,et näitab temperatuuri,mis on eriti oluline kui lapse õue magama panen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Beebimonitor

Kommentaar eemaldatud.
Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Videofunktsioon on minu jaoks asendamatuks kujunenud. Seda, kas laps häält teeb, kuulen ma läbi mitme ukse ja läbi une ka, sellepärast poleks monitori üldse vajagi. Nüüd, laps juba suurem on ja öö läbi magab, kasutan monitori selleks, et kui ta öösel nutab, siis näeksin, kas vingerdab end lihtsalt paremasse poosi ja läheb magama tagasi või on jalg kuskil pulkade vahel kinni vms. Kodust eemal polegi monitori kasutanud, aga kodus toimib üle wifi ja kuigi meil on väga suur aed, saab täiesti aia teise otsa minna ja ikka ühendus säilib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostsin paljukiidetud britton bc-50. Pole küll videoga aga on tõesti väga hea. Tööraadius 500m ja plussiks veel see,et näitab temperatuuri,mis on eriti oluline kui lapse õue magama panen.

Mul sama! Olen ka väga rahul. Ei pea endale videoga beebimonitori vajalikuks, saan ka aknast piiluda kui vaja 🙂

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Beebi ja mitmikud Beebimonitor – kas videofunktsiooniga on mõttekas ost?