Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Beebiootele peale katkemist

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Beebiootele peale katkemist

Postitas:

Naiskad, millal olete hakanud planeerima rasedust peale katkemist? Need kes on kaua üritanud ja rasedus katkenud…kas olete pigem mõneks ajaks aja maha võtnud?
Mu sisetunne ütleb, et jaanuaris võiks proovida uuesti ja siis mõni kuu möödas ka juba ning keha taastunud. Hirm katkemise ees ütleb, et ootaksin märtsini või ei üritakski enam üldse.????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peetumise abort (11n.) oli jaanuaris, kuna vanus pressib peale arst soovitas kohe peale tsüklit proovida, õnnestus peale teist tsüklit, see paraku katkes taas(6n.)ja samuti proovisime kohe uuesti jäin ilma tsükkli vahele tulekuta rasedaks, nûüdseks rasedust 32+ nädalat????(vanus 41 uue aasta alguses 42).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuvastati samuti peetumine jaanuaris. Roheline tuli anti pärast operatsioonijärgset kontrolli. Samal tsüklil hakkasimegi uuesti proovima. Senimaani tulemusteta. Vanust 34. Tagasivaadates võibolla oleks pidanud laskma kauem puhata, just enda vaimul kogu loost. Kui pärast katkemist/peetumist triipe ei tule, on frustratsioon ja stress topelt ja see mõjub nii enda psüühikale kui ka kodustele suhetele suht laastavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiskad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Mul just oli sama küsimus plaanis 🙂 Mul küll alles eilsest hakkas puhastus, aga juba mõtlen, et millal uuesti võiks proovida. Vanust minul 33 ja pole just väga kiire, aga siiski väga tahaks teist last juba.
Minul arst ütles eile, et võib kohe, kui tunned, et oled valmis. Lisas veel, et ega enne nagunii ei jää, kui keha valmis pole. Aga muidu ei öelnud küll, et peaks ootama. Samas mul oli katkemine ka suht varakult 5+5 nädalat võimalik, et katkes isegi varem, aga puhastus hakkas 5+5.
Arst mainis veel ka, et siis kui oled sünnitanud, siis tasuks aasta vahet pidada, sest kui kohe peale sünnitust jääd, siis võivad rauavarud otsa saada ja ei jaksa lõpuni kanda.
Aga huvitav oleks lugeda küll, kuidas kellelgi läinud on, millal peale katkemist jäänud ja kas ka püsima jäänud?
Ma kardan kõige rohkem seda, et äkki katkeb uuesti :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvan ka, et rohkem peas on see ôige aeg kinni, et kas ise oled vaimselt valmis. ma olen valmis selle riski vôtma, et jälle katkeb, sest ega niikuinii püsima ei jää, kui keha pole taastunud, aga kui jääb, on hästi. 35-aastaselt ei suuda ma niisama oodata ka, et las taastub kuus kuud, ja siis jälle vôib ju katkeda, iga tsükkel on ju isemoodi oma munarakuga. mul oli tühi lootemuna, ja abort 10. nädalal, seetôttu polnud ehk limaskest ka väga kurnatud, kuna seal otseselt ei kasvanudki midagi. soovitati oodata üks tsükkel, hea kui kaks, aga ma ei oodanud rohkem, kui päevad tulid ôigel ajal. seni pole veel jäänud uuesti, las siis taastub ise omas tempos loomulikult. seni vôtan rasedavitamiini. seda niiöelda taastumist saab ju ise ka mônevôrra hinnata, et kas päevad on sama regulaarsed ja vererohked kui eelnevalt, kas ovulatsioon toimub jne
aga ehk kui nüüd jään rasedaks, ja jälle katkeb, räägin hoopis teist juttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peetus oktoobris, katkes oktoobri lõpp, uuesti rasedaks jäin detsembris järgmise ovulatsiooniga, vahepeal päevi ei olnudki. Tulemuseks pea 3-kuune beebi 🙂 Erinevalt peetunud rasedusest oli seekord hea ja rahulik sisetunne, et kõik on hästi – ja oligi.
Teine laps, minu vanus 27.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 10:58; 30.11 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peetus oktoobris, katkes oktoobri lõpp, uuesti rasedaks jäin detsembris järgmise ovulatsiooniga, vahepeal päevi ei olnudki. Tulemuseks pea 3-kuune beebi ???? Erinevalt peetunud rasedusest oli seekord hea ja rahulik sisetunne, et kõik on hästi – ja oligi.
Teine laps, minu vanus 27.

Mitu nädalat Sul oli kui katkes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peetus oktoobris, katkes oktoobri lõpp, uuesti rasedaks jäin detsembris järgmise ovulatsiooniga, vahepeal päevi ei olnudki. Tulemuseks pea 3-kuune beebi ???? Erinevalt peetunud rasedusest oli seekord hea ja rahulik sisetunne, et kõik on hästi – ja oligi.
Teine laps, minu vanus 27.

Mitu nädalat Sul oli kui katkes?

Peetus kuskil 6+2, avastati arvele võttes, kui oli arvestuse järgi 9+3, puhastus kuskil nädal hiljem. Kuigi otseselt planeeritud laps ei olnud, olin selleks ajaks mõttega nii harjunud ja õnnelik, et olin siiralt löödud ja kurb. Minu jaoks aitas kõige paremini leinat üle saada uus beebi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 10:58; 30.11 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peetunud raseduse puhastus tehti 10+5 ja möödas on sellest 2 kuud. Esimene tsükkel käis ära ja arsti sõnul olevat praegused võimalused uueks raseduseks väga kõrged. Eks näis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene uh oli 7+5 kus avastati tühi loode, arvati et ehk liiga vara midagi naha aga ma teadsin, et kuupäevad õiged. Käisin uuesti arstil, tegid veretest 48h vahega ja see laks 25 000 pealt 21 000 peale, siis sain saatekirja haiglasse. Vaadati ja uuriti mind veel uh’ga aga mida pole aeda pole, tegi veel ühe veretesti ka ja see oli 38000 paar päeva hiljem- arst arvas et sellest et test oli tehtud teises laboris kui esimesed 2. Aga kuna oli 38000 ehk suht kõrge siis käisin veel esmasp hommiku uuesti haiglas, et koik 100% kindel olla, et tühi lootekott (blighted ovum), teisip hommikul oli opp- üldnarkoosi all. Kestis ehk 10 min, koju sain umbes 2-3 h hiljem. Peale seda olime vahekorras 10dal päeval- ilma kaitsevahenditeta- terve kuu. Aga ei jäänud rasedaks veel- mõtlesin ise et kui keha pole veel valmis- arvan et ov ei roninud- siis ei jäägi kohe. Täna siis saabusid päevad- kiiremini kui oleksin arvanud oodata 31okt oli op ja 30nov uued Päevad). Peale seda hakkama uuesti proovima. Haiglas öeldi et 3 kuud vahele jätta aga iga arst ütleb erinevat asja ja see on rohkem emotsionaalse tervise pärast. Mul oli veel ka missed misscarriage, st et peetumine nagu aga keha ei saanud aru et last lootekotis pole ja ei hakanud ise peetuma. Otsustasin opi kasuks et sellega ühele poole saada- nii hull kui see ka kõlab. Ah jaa, eile veel oli rasedus test õrna triibuga, ehk veel mingi kogus hcg veres. Op oli 1 päeva enne 10 nädala täitumist
Mina 27, elukaaslane 33- esimene rasedus ja (eba)õnnestus rasestuda esimese katsega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul õnnestus rasedaks jääda pärast 2-aastast triibupüüdmist (sinna sisse mahtus ka igasugu uuringuid nii mulle kui ka mehele, LAP, hüsteroskoopia, ureaplasmoosi ravi), nii et üsna raske aeg oli. Kahjuks see esimene rasedus peetus, uuesti proovima hakkasime kahe kuu pärast. Viljatusraviarst ütles küll, et mingit põhjust oodata pole, et kui ise valmis, siis võib proovima hakata, aga tahtsin ise, et pärast peetumist ja puhastust ühed päevad vähemalt veel vahel oleks. Uuesti rasestuda õnnestus seekord kiiresti, teisel proovimiskuul ja rasedusega läks kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sain oma triibud esialgu esimese t6sise katsetusega, enne pp olid kohe ka emotsioonid, isud jms raseda värk seega tegin testi umbes 2-3 päeva enne pp algust, enne ppd seksisime ja pp algas järgmine hommik suure verega, ilmselt loode ei kinnitunud piisavalt hästi, nyydseks siis t6siselt yritanud 5-6 tsüklit, mehel paistab olevat juba väga siiber, naistearst esialgu mul ovuleerimist ei näinudki kuid veretest ytles siiski et kõik on ok, arst soovitas minna viljatusarstile, mina arvasin et ootaks veel natuke, mehele hakkasin söötma wellmani pp peaks algama 10 dets, kas see on normaalne et ma tunnen praegu et mul on ov? 10 päeva enne ppd? kas ov võib olla 2x tsüklis, kuna on ju 2 munasarja? homsest hakkan kraadima

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katkes augustis kui nädalaid oli 21+5. Uuesti jäin ootele detsembris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katkes (6n) ja proovima hakkasime kohe. Ootele jäin peale kahte tsükklit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peetus 10+5, puhastus tehti juunis ja uuesti olin valmis proovima novembris. Mõlemal korral rasestusin esimese katsega, kuigi vanus oli 35+.
Vast oleks varemgi õnnestunud, sest tsükkel taastus väga kiirelt, kõik oli korras ka, aga hingevalust ülesaamine võttis aega. Oli ju see eelminegi hoolega planeeritud laps.
Minul oli pistmist kahe erineva naistearstiga, üks soovitas oodata pool aastat, teine andis rohelise tule kohe tsükli taastudes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie hakkasime koheselt, kuna tunne oli õige ja arstid ka ühtegi piirangut ei pannud. Kaks aastat tulutult proovimist seljataga, kuigi esimesed triibud tulid kahe kuuga. Müstika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Beebiootele peale katkemist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.