Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Beebiootuse kalendermärkmik kas keegi kasutab

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Beebiootuse kalendermärkmik kas keegi kasutab

Postitas:

Kas olete ostnud raamatupoest või mujalt juba? Kuidas rahul olete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 21:55; 26.10 14:09; 05.02 16:58; 06.02 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ostnud, kuna meil pole seda veel kahjuks vaja, kuid Sinu teema peale googeldasin ka ning tundub küll väga armas asi olevat 🙂

Jäin mõtlema, et kuidas seda kasutada võiks – kas pigem väga informatiivse ja n-ö anatoomiliselt ausa märkmikuna (märkmed ala “täna oli palju gaase” jms) või pigem sellise nunnu ja muretu mälestuste kogumikuna, mida julgeks teistele ka näidata..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli tavaline ruuduline märkmik selleks, ilusate kaantega. Kaani võib ka ise kaunistada. Ei ole vaja, et keegi trükib ette “esimesed liigutused” “soo saime teada:”. Ma võin is eka need asjad kirjutada. Ja oligi rohkem päris päevikuvormis, sisaldas ka palju muud infot, sh konspekteerisin sinna perekooli loengud. Lapsel tulevikus huvitav vaadata, eriti just esimesel lapsel, ke son tüdruk ja kindlasti huvi oma rasedusega võrrelda ja mitte ainult rasedusega, vaid ka “õpetustega”, et mille peale tema tulevikus suured silmad teeb, et küll me ikka olime rumalad ja ime, et lapsed üldse ellu jäid 😀 no nagu praegu mõtleme tagasi nõukogude ajale 😀

Esimest märkmikku pidasin veidi avameelsemalt, väikeste erisustega, et võibolla päris kõike ei taha laps teada. Näiteks panin ka sünnitusloo kirja ja võibolla seda osa pole vaja teada, kuidas ma sünnituse ajal põrandale kakasin jmt 😀

Kuna teine laps oli poiss, siis peale soo teadasaamist vaatasin ka, et oleks väheke delikaatsem se ejutt, et poiss äkki ei soovi oma ema kohta nii detailseid asju teada 😀 Peamaiselt puudutas se etaas sünnituslugu, kus jätsin mainimata igasugused põletavad tunded jalgevahes, justkui keegi kuumade lokitangidega surgiks 😀

Aga muidu kirjeldasin ka asjade ostmist, elevust, just tundeid, et kui rõõmus olin või ka kui valus oli, kui laps liigutas jmt kuidas ei saanud öösel magada ja kuidas ei jõudnud enam sünnitust ära oodata.

Esimese laspega peale sündi pidasin perearstilt saadud esimese aasta märkmikku, hiljem olen ülestähendusi teinud vihikusse. Teisele hakkasin kohe ise kaunistatud kaustikusse kõike üles kirjutama, siis kõik ühes kohas. Perearstilt seekord ei saanud ja poes müüdavad ei meeldinud, liiga palju oli lahtreid, mille oleksin tühjaks jätnud (a la mida vanavanemad ütlesid, kui esimest korda nägid…)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin omale selle aasta augusis trükki jõudnud ootusaja kalendermärkmik-raamatu 😀
No ma ei tea, alguses suure tuhinaga täitsin seda, kuid kuna mul on ka tõmmatud alla erinevaid raseduse sümptomite äppe, siis olen pigem jätnud selle kirjutamise raamatusse unarusse. Seal on selliseid vb liiga detailseid ja minu jaoks intiimseid küsimusi, et ei julgeks väga näidata seda kunagi kellelegi teisele. Et nagu “salamärkmik” kuskil sahtlis oleks see.
Kui oleks raamat kuidagi neutraalsemalt üles ehitatud, mitte a la “kirjuta oma raseduseaegsest voolusest” siis ilmselt oleks tore see lapsele edasi pärandada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 09:06; 30.10 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on raseduste ja laste kasvamise kohta Exceli tabelid. Iga rasedus/laps eraldi lehe peal. Kuidagi lihtsam võrrelda. Numbriliste suuruste kohta võib lausa diagramme joonistada, kui tahaks. Pean neid tabeleid siiski enda jaoks, mitte ei planeeri lastele pärandada. 🙂

Pikemaid jutte mulle eriti pajatada ei meeldi, seega päevikut ei viitsi pidada, kuigi see võiks tõesti hiljem huvitav lugeda olla. Valmismärkmikute puhul häirib see, et keegi dikteerib ette, mis andmeid ma täpsemalt logima peaks. Tobe on jätta tühje lahtreid ja tobe on sunniviisiliselt kirjutada, kui tegelikult ei tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega igaüks saab ise vaadata, kui intiimselt ja täpselt seda soovib täita. Inimesed on erinevad. Täpsemalt on jällegi endal järgmise raseduse juures hea võrrelda. Lapsele võib ka soovi korral mõnest lehest koopia teha hiljem 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 21:55; 26.10 14:09; 05.02 16:58; 06.02 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Mulle just hiljuti kingiti sünnipäevaks see beebiootuse kalendermärkmik, sest minu parim sõbranna teadis, et lapse planeerimine on kohe kohe päevakorras. Meie alles valmistume beebi planeerimiseks (võtame juba kindlaid vitamiine, ei tarbi alkoholi, püüame tervislikumad valikud ka toidulauale valida jms) ehk siis otseselt ei püüa aktiivselt veel triipe, samas plaanis on 100% roheline tuli anga ca 1-2 kuu pärast. Praegu olen aga niisama käinud siin lugemas ja elevus ning soov on küll juba väga väga suur. Lihtsalt peame veidi beebiplaani ajastama, sest meil peagi ka pulmad tulekul ja igaks juhuks (kuigi rasestumine ei pruugi ka nüüd nii kohe paari-kolme kuu jooksul toimuda, aga siiski) vaja siis kindel olla, beebi end kõhus kasvades hästi tunneks (lõpurase ja pulmad võivad korraga rasked olla). Ehk siis teema juurde tagasi minnes: märkmik juba aegsasti olemas ja olen selle ka läbi lehitsenud. Minu meelest nii kasulik ja armas. Seal on ju igasugu vajalikud telefoninumbrid, info igasugu hüvitiste kohta, kõik igasugu erinevad lehed trenni ja toitumise kohta. Samuti leheküljed, kuhu saab kirjutada kõike arstivisiitide kohta ja mõtteid otse oma tulevasele beebile. Samuti tabelid, mis aitavad planeerida beebile vajalike vahendite soetamist (mis olemas, mis vaja jne). Ühesõnaga seal on küll kõike minu meelest ja eriti esmarasedana ikka aitab kindlasti VÄGA PALJU! Sõbranna, kes kinkis, on ise lõpurase ja ütles, et tema oma raseduse ajal ei pannud tähele, et selline kalendermärkmik müügil, aga tundis sellisest asjast VÄGA puudust. Seetõttu mulle ka selle kinkis. Seega ei jõua ma ära oodata, millal esimesed kirjed (leheküljele, kuhu saab kirja panna esimesed sümptomid ja enda ning mehe emotsioonid teada saamise osas) sinna kirjutada saan! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot, see ikka oleneb jah inimesest. Mina pole selline heietaja-inimene, et a la mõtted beebile kirja paneks vms. Kes on kunagi nooruses pidanud salapäevikuid ja lukustatavaid märkmikke, ilmselt neile see kontekst sobib 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 09:06; 30.10 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on kingitud neid beebi-päevikuid, ja no ei suuda mina neid täita. Ikka tuleb alles hiljem välja, et oleks pidanud tegema pilti esimesest arstilkäigust või jalajälje täpselt 10 päeva vanuses või panema kirja ristivanemad lapsele, keda üldse ei ristitagi või veel midagi. Ühesõnaga, minu sellised päevikud on umbes esimese kuu ulatuses poolenisti täidetud ja pärast seda pole seal enam üldse midagi. Ei ole minul viitsimist iga päev sellist asja lehitseda, et järge pidada, mida ma veel kirja oleksin pidanud panema või millest pilti tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei ootajad. Soovin soetada seda lillat väiksemat mahukat Beebiootuse kalendermärkmikku sõbranna soovitusel. Ta ei mäletanud millisest poest ostis, kas keegi teab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 21:55; 26.10 14:09; 05.02 16:58; 06.02 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei ootajad. Soovin soetada seda lillat väiksemat mahukat Beebiootuse kalendermärkmikku sõbranna soovitusel. Ta ei mäletanud millisest poest ostis, kas keegi teab?

Nägin ise Rimi raamaturiiulis, aga saab ka postiga tellida: https://www.facebook.com/leifkirjastus/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain Selverist Beebiootuse kalendermärkmku. Väga lahe ja mulle meeldib, et on isa emotsioonid ka ja enda mälestused. Arsti osa kasutan ka, hea ette küsimused kirjutada. Ja no see Beebiks valmistumise osa ja sünnituse osa on super. Aitab pea selgena hoida kogu selle asja juures. Muidu tundus üldse mitte hallatav kogu see nimekiri ja vajalikud asjad ja kust saan jne. Soovitan soojalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 21:55; 26.10 14:09; 05.02 16:58; 06.02 11:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Beebiootuse kalendermärkmik kas keegi kasutab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.