Esileht Rasestumine ja lapse ootamine beebiootuse pildistamiseks riided

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: beebiootuse pildistamiseks riided

Postitas:

Tahaks minna kõhupilte tegema, aga avastasin, et polegi midagi ilusat selga panna 🙁 Ostma ei tahaks nagu enam hakata ja ega vist polegi suurt valikut poodides. Kas on olemas mingi laenutus või on ka fotostuudiotes midagi olemas?
Võib-olla rumalad küsimused, aga pole tõesti asjaga kursis…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha eest saab kõike 🙂 Uuri, millised fotostuudiod ongi spetsialiseerunud rasedate pildistamisele ja küsi nendelt, kas pakuvad ka stilisti teenuseid.
Eilika Hunt Photography näiteks pakub sellist lisateenust. Ise plaanin kunagi tema juurde ilmselt minna..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi jah konkreetsest stuudiost, kuhu planaid pildistama minna fotograafi endapoolseis soovitusi riietuseks:) Mina tegin nii ja sain häid nõuandeid aga lõpuks otsustasin ikkagi, et tahan lihtsaid ja ilusaid pilte ja panin helesinised teksad ja valge tavalise liibuva topi.

Fotograf soovitas pikka valget seelikut, mõnda eest lahtikäivat õhulist pluusi, valget meeste triiksärki, kui palja ülakehaga, siis valgeid pärleid jne.

Ideid saad veel ka vaadates fotograafide profoliot nende kdukatelt ja tehtud pilte lapseootusest:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige ilusamad pildid sinu kõhust jäävad ümber trikotaazist pluusiga. Olgu sees siis liibuv pikk maika, pikavarrukaga pluus või ümber stretchkleit…

Kõiksugu hõljuvad ja langevad pluusid ja seelikud teevad üldiselt heinasaaduks ja kõige põhilisem jääb ikka peidetuks.

Aga maitse asi muidugi.

Ise pole pilte teinud, aga kui kunagi teeks, siis väga kõval professionaalil must-valged poolvarjatud aktipildid. Et pole piisavalt sellist ettevõtmist olnud, ongi ära jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen krotzaga ühel nõul.
Endal plaanis minna märtsis ja perega koos pildistamiseks panen liibuva kleidi (pole spets raseda kleit, ostetud nr suurem ja väga ilusti hoiab igalt poolt kehasse) ja ainult kõhupiltideks eelistan ka poolvarjatud aktipilte + plaanin kasutada mingit kangast, mis on ümber keritud. Pole nagu mõtet minna kõhupilte tegema ja siis see riietega ära varjata.
Aga jah, kokkuvõtvalt – panusta vähem riietele, rohkem aksessuaaridele (pitskindad, pärlid, kangas jne…)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus, ELIKA HUNT PHOTOGRAPHY http://www.elikahunt.com/
Parim!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis number riideid muidu kannad? Äkki saab keegi midagi laenata?
Mina olen teinud kõhupilte kõigi kolme rasedusega. Kristiina Männik tegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine beebiootuse pildistamiseks riided

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.