Esileht Hobinurk Beebiootusest teatamise tort

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Beebiootusest teatamise tort

Postitas:
Kägu

Tere,

oskab keegi soovitada, kes teeb ilusaid kooke (Tallinn)?

Leidsin mitu, kes meeldisid, aga 1 Põlvamaal ja teine oli üldse Soomes.

tänud!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

oooo vauuuu
Vahepeal tekkis jah mingi veider lapse soo teatamise tordi komme; nüüd on siis juba beebiootusest teatamise tordid olemas! Mis järgmiseks, positiivse rasedustesti tordid kahe triibuga? Eostamise tähtpäev?

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eostamise tähtpäev?

Miks tähtpäev? Ikka eostamise päeva tort. Kui juba, siis juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eostamise tähtpäev?

Miks tähtpäev? Ikka eostamise päeva tort. Kui juba, siis juba.

Jah, ma kujutan ette, mis keset seda torti kõrguma peaks …

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks siis tuleb sõita kas Põlvamaale või Soome, kui kuskilt mujalt ei leia. Mina olen oma kahest rasedusest teatanud ilma igasuguse tordita.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvipärast guugeldasin, kuna mul pole õrnaaimugi milline võiks väljanäha beebiootuse tort. See on ju tavaline tort, millel on “vineerist” kurg traadiotsas sissetorgatud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvipärast guugeldasin, kuna mul pole õrnaaimugi milline võiks väljanäha beebiootuse tort. See on ju tavaline tort, millel on “vineerist” kurg traadiotsas sissetorgatud.

Siis tasub kindlasti Soomest tellida, neil seal hoopis tuusad kured kasutusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei saanud guugeldades ka aru, mis beebiootuse tordil peaks olema, et selleks kvalifitseeruks. Kui perele kena tordiga uudist teatada, nii et mingi vihje tordil oleks, siis vastava kirja või pildiga katte saab ju igasugustele tortidele peale lasta teha. Nii nagu laste sünnipäevadeks, trükitakse mis iganes suhkrukattele, saada ainult pilt, või lased mingi kujukese peale voolida (kui kurge vmt just vaja). Ma olen lastelegi näiteks Pagaripoistes lasknud enda valitud pildiga tordi teha, nende lehel valid välja, mis tort nö aluseks sobib, saadad oma pildi ja pannakse tordile. Otsid kure pildid, beebipamp nokas ja lased suhkrupildina tordile teha.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere, oskab keegi soovitada, kes teeb ilusaid kooke (Tallinn)? Leidsin mitu, kes meeldisid, aga 1 Põlvamaal ja teine oli üldse Soomes. tänud!

Mees on suur magusasõber või miks sa talle seda ilma tordita ütelda ei või?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere, oskab keegi soovitada, kes teeb ilusaid kooke (Tallinn)? Leidsin mitu, kes meeldisid, aga 1 Põlvamaal ja teine oli üldse Soomes. tänud!

Mees on suur magusasõber või miks sa talle seda ilma tordita ütelda ei või?

Eks see sotsiaalmeedia teema ole, et vaja vihjata….

+3
-2
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Hobinurk Beebiootusest teatamise tort