Esileht Beebi ja mitmikud Beebipesa ja kott-tekk

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebipesa ja kott-tekk

Postitas:

Tundub, et beebipeaad on päris popid. Saad võtta enda kõrvale voodisse tuttu beebi, samas turvaline äär ümber. Kas keegi on kasutanud ja mitmekuune beebi sinna veel ära mahub? Keegi rääkis, et juba 2-kuune imik oli sellest välja kasvanud. Kas tõesti võib nii olla, siis vist nii lühikeseks ajaks pole küll mõtet soetada?

Siis teine asi, mille kohta kuskilt kiitvat arvustust lugesin, aga mille peale ise ei osanud tulla, kott-tekk vastsündinule. Et esimesed elukuud mugavam tal selle sees magada, kui tavalise tekiga. Kellel on kogemus ja kas soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebipesa on rohkem selline pildistamise aksessuaar. Kasutusaeg on väga lühike, mõni laps keerab end juba 2,5-kuuselt nii hoogsalt, et sellisest keskmisest beebipesa äärest poleks mingit kasu tema kinnihoidmisel (mul oli teine laps selline hooga ja kõrge kaarega keeraja, nii et paarikuuselt keeras end vankrikookoni äärest ka üle, õnneks oli kookon köögipõrandal, kuhu lapse sellega olin pannud). Pikkuse poolest välja kasvamine oleneb eelkõige ikka beebipesa enda mõõtudest, kui on 60-70 cm ainult, siis väga pikalt laps sisse ei mahu.

Ma ei tea, kuidas praegu, aga varem olid näiteks Tallinna linna beebipakis sellised magamiskoti moodi tekid, suvelastele õhemad, talvelastele paksemad. Aga ma neid kodus lapsel voodis ei kasutanud, oli tavaline õhuke puuvillane tekk peal, talvel vankris sai küll külmema ilmaga laps sinna sisse pandud.

Nii et tegelikult pole kumbki eriti vajalik, pigem sellised emotsiooniostud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin ka beebipesa reklaami ohver. Tegelikkuses kasutust ei leidnudki. Laps magas kas tissi otsas või oma voodis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesadest ei tea midagi, aga magamiskott on küll hea leiutis. Ma elan välismaal ja siin on see nüüd pea ainus võimalus kuidas beebid magavad. Arstid ka propageerivad, see on turvalisem kui tekk, sest hoiab ära võimaluse, et laps keerab või siputab kuidagi teki üle pea endale. Need loodi vist selle kuulsa hällisurma vähendamise kampaania raames, kus keelati ka laps kõhuli magama panna ja oma voodisse võtta. Minu laps magas sellega väga edukalt täpselt nii kaua, kuni avastas, et see ei lase öösel rahus keerelda ja sipelda. Muidu keeras külge ja magas edasi, aga kotti jäid jalad kinni kuidagi ja siis ta vihastas end ärkvele. Selleks ajaks oli ta juba suurem ja siis kasutasin kotti tekina lihtsalt. Lõpuks talveks ostsin teki ka ja arvake, mis juhtus..
Magav laps tõstis korra jalad õhku ja tõmbas mu silme all selle kuramuse paksu teki endale üle näo. No täiesti õudne ehmatus. Muidugi selgus kohe, et tekki ta ka ei salli ja rahu sai siis, kui ta oli selle minema peksnud. Nüüd on tal paks pidžaama ja ikka veel see väikseks jäänud kott, mille ma magavale lapsele peale sokutan. See on kerge ja ta ei saa aru, et võiks rahmima hakata. Minu laps on pea 2 aastane ja tal on olnud 2 talvekotti ja üks suvine. Parem on osta natuke pikem, aga samas peab jälgima, et kaelaauk nii suur ei oleks, et pea sealt sisse libiseda võiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magamiskott on ülim leiutis. Meie laps hakkas peale magamiskoti kasutusele võttu hulga paremini magama, ei ärganud enam selle peale üles, et oli end teki alt välja pusserdanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Beebipesa ei soovita ohutuse pärast

https://m.perejakodu.ohtuleht.ee/840003/ettevaatust-ulipoppe-beebipesasid-seostatakse-lambumissurmadega

Muidugi kasutusaeg ka väga lühike. Soovitan samuti magamiskotti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses magas beebi minu kõrval , väljakukkumise vältimiseks kokkurullitud tekk tema selja taga (magas külili). Mina ise ei kartnud lömastada. Kui hakkas omaette vankris magama, kasutasin sellist suletavat tekk-kotti: http://www.saveallenwest.com/wp-content/uploads/2018/02/baby-zipper-blanket.jpg

Külje peal on tõmblukk, avan, beebi sisse ja kinni. Seljas ainult pv body. Jalgadel niisama soe. Nüüd, kui beebi suurem, sipleb rohkem ja toas soojem ka, hankisin selle magamiskoti, mis on käisteta ja käib õlgade kohal trukkidega kinni. Ka väga mugav. Ei ole ohtu, et laps teki endale näole tõmbab. Olen proovinud tavalist tekki ka peale panna, kuid magama jäämise ajal ta juba tõstab jalad üles ja tekk on nagu niuhti näo peal 😀

Väga mugav, soovitan mõlemat. Esimest pole küll müügis näinud, ema tellis mulle ebayst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebipesa ja kott-tekk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.