Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Beebipillide ära jätmine ja päevad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Beebipillide ära jätmine ja päevad

Postitas:

Tere,

Jätsin pillid aprilli keskpaigas ära, kuna otsustasime elukaaslasega et oleme valmis lapse tulekuks. Point on selles, et tänase seisuga on mul päevad ~ 2 nädalat hiljaks jäänud, eelmisel nädalal tehtud rasedustest oli negatiivne. Sel hetkel, kui päevad oleksid pidanud hakkama määris mul ühel päeval õrnalt. Ausalt öeldes olen väga mures, kuna enam ei ole isegi mitte ainsat sümptomit, mis viitaks sellele, et päevad alata võiksid, ometi tahaks nagu tegutseda selle nimel, et rasestuda.
Kas kellelgi on peale pillide lõpetamist sarnast kogemust olnud? Kas n-ö ovulatsioon võis toimuda arvatust hiljem ning võin siiski rase olla ja peaksin uue testi tegema? Appi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 14:41; 25.05 16:34; 02.06 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks peale pillide ära jätmist esimeste päevadeni 65 päeva (ja lugematu hulk rasedusteste). Ilmselt võttiski nii kaua aega, et keha harjuks, sest arstid ei leidnud midagi valesti olevat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid päevad kohe peale pillide ära jätmist, aga mu sõbrannad läks aasta aega, et päevad uuesti hakkaksid.. Mingil hetkel tasub naistearstiga rääkida, kui pole taastunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu polekski midagi hullu vast, aga ma selline, et kui olen juba pähe selle rasestumise mõtte võtnud, siis kõik lisatakistused on niii tüütud. Mul on vist 90% sõbrannadest kohe peale pillide ära jätmist rasedaks jääud ja siis olen mina kes nii väga tahaks, aga lihtsalt keha nii sassis nendest pillidest. Elu ülemõtlejana ei tee seda kohe üldse kergeks :/

Loodan, et päris aastat ikka ootama ei pea. Ei tea mis ajast arstile näidata ennast ok oleks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 14:41; 25.05 16:34; 02.06 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätsin pillid ära ning umbes 4-5 päeva peale seda oli üks päev ainult örn määrimine.. ei osanudki kohe midagi arvata, kas on korralikud päevad või ei.
Ent kuu hiljem näitas rasedustest positiivset ning vahepeal sain aru ka, et ovulatsioon oli (voolus teistsugune ja rinnad olid hellad). Kuidas sul muidu ovulatsiooniga on – kas saad aru, millal toimub? (tundemärgid)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegutseda rasestumise nimel saad ju ikka, isegi kui päevi pole veel olnud või plaanisite ainult siis seksida, kui kindlasti ovulatsioon on?

Kui ma esimest korda pillid ära jätsin, mitte rasestumise eesmärgil, vaid tahtsin pausi teha, siis mul ei taastunudki normaalne tsükkel ja pärast kaheaastast pausi soovitas günekoloog uuesti pille võtma hakata, sest tekkis juba 3-kuuline vahe päevadel. Kui teist korda ära jätsin, siis olid esimesed päevad ca 35 päeva pärast ja kuni rasestumiseni aasta hiljem jäidki pigem ebaregulaarseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin pikaaegne pillivõtja, pea 10a. Jätsin ära pillid detsembri alguses ja esimesed päevad tulid jaanuari lõpus, u 45p hiljem. Selle aja sees jõudsin end hulluks muretseda. Edasi käisid päevad väga regulaarselt ning aprillis sain ka oma triibud kätte! Kehad on erinevad ja võibki aega minna.

Miska

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei loomulikult saan selle nimel tegutseda, ei seksi ainult ovulatsiooni ajal. Aga kindlasti oleme sellisel perioodil aktiivsemad.
Hetkel istun siiani ootuses, lähen varsti tavapärasesse günekoloogi kontrolli ka, eks siis saan ka targemaks. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 14:41; 25.05 16:34; 02.06 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsükkel võib veidi sassis olla peale pille. Paari tsükliga taastub. Võid oma tsüklit testida ov testidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Beebipillide ära jätmine ja päevad