Esileht Ilu ja tervis Beebipillide poolelijätmine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Beebipillide poolelijätmine

Postitas:

Olen jõudnud arusaamisele, et praegu kasutusel olevad pillid ei sobi mulle ning soovin lõpetada (ei soovi asemele teisi pille, seetõttu pole ka naistearstile selle küsimusega veel pöördunud). Küsimus ongi siin – kas peaksin käesoleva lehe ilusti lõpuni sööma, ootama ära need nn päevad ja siis lihtsalt uut lehte ei alusta, või võin ka päevapealt ära lõpetada? Kas viimasel juhul keeraks see tsükli täiesti sassi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult võetakse leht lõpuni.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei keera ta midagi sassi. Pillidega olev veritsus pole niikuinii õiged päevad nö. Lõpetad koheja suure tõenäosusega hakkab sul jah määrima aga edaspidi loksub tsükkel paika.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei pea lõpuni võtma.
Ma olen kolm korda sattunud võtma mulle ebasobivaid erinevaid pille ja kõigil juhtudel poole lehe pealt lõpetanud. Kõrvaltoimed olid nii ebameeldivad ja kestsid nii kaua, et ei soovinud päevagi kauem kannatada. Tsükkel ei muutunud absoluutselt, see oli sama pikk enne pille, pillide ajal ja ka siis kui poole pealt lõpetasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearst siiski mul ei soovitanud suvalisel hetkel lõpetada. Ütles, et kuskil 15-16 päeva peal on juba okei, aga poole lehe pealt ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitatav oleks leht lõpuni võtta aga ei juhtu ka midagi katastroofilist(va rasedus), kui kohe ära jätta.
Mina unustasin reisile minnes tabletid koju ja jäin pm kohe rasedaks(see kahjuks katkes aga oli igati oodatud) ja uusi päevi ei tulnudki, sest peale katkemist olin taas rase ning see kulges normaalselt ning laps igati terve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Beebipillide poolelijätmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.