Esileht Beebi ja mitmikud Beebipoisi vankrile beebitarvetekott

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Beebipoisi vankrile beebitarvetekott

Postitas:

Kas teie arust on väga imelik, kui sinisele vankrile ostan beebitarvetekoti, mis on ka sinine, kuid peal on kollased ja valged lilled? Võiks sobida nii poistele kui tüdrukutele? Või lilled ikka siuke pigem plikade teema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta kui tahad. Minu meelest valib ema ikka endale asju, mitte niivõrd lapsele.
Ma vaatasin hiljaaegu lilledega kandelina, mõtlesin suva et mul poiss on ja see tüdrukulik on, mulle meeldib. 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usu mind, su (poiss)lapsel on täiesti ükskõik, missuguses kotis sa asju hoiad. Ei hakka ta beebieas kotil olnud lillede pärast endale teismelisena lillelist kleiti nõudma.

Vankri ja tarvikud valin 100% selle järgi, mis minu stiiliga sobib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värv/muster ei ole tegelikult üldse tähtsad. Üks mu poistest magas lillelises kookonis (ja vanker sai varem hoopis suuremale tütrele ostetud).
Ma valisin koti selle järgi, et oleks kergesti puhastatav (st vajadusel saab ka pesumasinas pesta) – lekib luti- või joogipudelist sinna midagi, pudiseb sööki, kasutatud mähkmest pudeneb midagi jne.
Võiks ka veekindel olla – st kui jääd vihma kätte – vankrile tõmbad kile peale, aga kott jääb ju sangale rippuma. Hea kui kotis olevad asjad ei liguneks läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebipoisi vankrile beebitarvetekott