Esileht Beebi ja mitmikud Beebipüreed ja purgi suurus

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Beebipüreed ja purgi suurus

Postitas:

Kas avatud beebipüree purk seisab kaanega suletuna soojas 2 päeva? Mul nimelt reisile minek lennukiga kuid need purgid on 190g suured. Mul beebi üks lisatoidukord on kõigest 60g. Hotellis pole probleemi panna külmikusse, aga on ka päevi, kui sõidame 8h. Kuidas ma siis seda püree purki säilitan? Pean ju kaasa võtma autosse….või võtangi ühest purgist 60g ja ülejäänud viskan minema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 17:24; 02.08 18:56; 04.08 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära võta kaasa või võta pigem väiksem purk (100g).
Arvan, et hotellis saad äkki anda näputoitu või teha milleski püree (ma ei tea kui vana laps o ja siis autosõitudel saad püreed anda, kui otsustad ikka purke kaasa võtta.
Üka lahendus vist oleks ka see, kui hotellis võtad külmkapist püree ära, siis mässid purgi fooliumisse et külm püsiks või paned midagi muud ümber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära võta kaasa või võta pigem väiksem purk (100g).

Arvan, et hotellis saad äkki anda näputoitu või teha milleski püree (ma ei tea kui vana laps o ja siis autosõitudel saad püreed anda, kui otsustad ikka purke kaasa võtta.

Üka lahendus vist oleks ka see, kui hotellis võtad külmkapist püree ära, siis mässid purgi fooliumisse et külm püsiks või paned midagi muud ümber.

beebi on reisi hetkel 8 kuune. Aga kõik püree purgid ongi ju 190 ja 200g….sellele vanusele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 17:24; 02.08 18:56; 04.08 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oled kõik erinevad püreed poes üle vaadanud? Lihaga on ka näiteks 120g tuubid, kuigi üheks korraks jääb paljuks ikkagi. Ainult köögivilja/puuvilja peaks ka 90-100g tuubides olema. Ma ostaks pigem neid ja viskaks siis ülejäänud minema, kuigi toidu raiskamine mulle üldse ei meeldi. Samas avatud ja soojas säilitatud püreed ma oma lapsele ka anda ei julgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks püree avatuna lausa 48h peab soojas seisma, kui saad hotellis külmikus hoida?

Nendele pikkadele sõitudele võtaks termokotiga kaasa väiksematesse topsidesse ümber villituna (s.t ülejäänud osa purgist saaks kenasti hotelli külmikusse ootama jääda).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuubid on väiksema kogusena müüa ja reisi ajaks võib osta ka pisemaid purgitoite. Võivadki olla siis ju need alates 4 kuud või 6 kuud, mida on ka väiksemates purkides. See vanus on ju soovituslik ja mõeldud pigem selleks, et enne seda ei võiks anda, aga hiljem ikka võib.
Teemaväline märkus, aga päris väikse isuga laps on sul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 12:28; 05.08 10:25; 07.08 01:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) ostad väiksemad purgid, pole ju oluline, et need on juba LUBATUD nooremale lapsele kui sinu oma st seda enam on nad ju vanemale lapsele ammugi lubatud 🙂
2) ostad küll suurema purgi kuid võtad autosõidule kaasa sealt väiksemasse anumasse tõstetud portsu, purgi jätad hotelli külmikusse
3) annad lapsele see 60g värskelt avatud purgist ja ülejäänu sööd ise ära…no toitu ära visata mina küll ei hakkaks
4) annad neil päevadel püree asemel näputoitu või püreestad ise midagi (banaani, õuna, pirni st värsket)
5)annad neil päevadel püreed hotellis st varahommikul või hilisõhtul, ei pea ju 100% alati lõunaks, laps ju juba mitu kuud püreed söönud teil
6) jätad neil päevadel kui tõesti hommikust õhtuni autoga sõidate püree ära, jälle ei juhtu midagi kui iga päev püreed ei saa

need on esimesed mõtted

Lisaks on mõte termokott külmaelementidega või lausa autokülmik, käib sigaretisüütaja pessa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuubid on väiksema kogusena müüa ja reisi ajaks võib osta ka pisemaid purgitoite. Võivadki olla siis ju need alates 4 kuud või 6 kuud, mida on ka väiksemates purkides. See vanus on ju soovituslik ja mõeldud pigem selleks, et enne seda ei võiks anda, aga hiljem ikka võib.

Teemaväline märkus, aga päris väikse isuga laps on sul.

No ta alles 8 kuune praegu ja soovituslikult peaks selles vanuses lapsed saama max 200g lisatoitu päevas ehk siis 3 söögikorda ongi umbes 66-70g söögikord. Muud korrad saab rp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 17:24; 02.08 18:56; 04.08 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ta alles 8 kuune praegu ja soovituslikult peaks selles vanuses lapsed saama max 200g lisatoitu päevas ehk siis 3 söögikorda ongi umbes 66-70g söögikord. Muud korrad saab rp.

Aa… Ma enne kogemata ei lugenud tähelepanelikult ja mõtlesin, et päeva peale selline väike kogus. Kui mu laps oli sama vana, siis andsin lisatoitu lihtsalt kord või kaks päevas ja korraga suurema koguse, sest siis ei pidanud päeval kodust väljas olles mõtlema sellele kus püreed soojendada ja ei tekkinud ka mingeid poolikuid pakendeid. Saaksid ju ka anda näiteks hommikul 100g tuub ja õhtul ning põeval, kui ringi reisite saab rp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 12:28; 05.08 10:25; 07.08 01:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna need purgid ei ole eriti hästi taassuletavad, siis ei soovitagi neid kasutada mujal kui hotellis. teele on sobivamad tuubid, saab vähemalt kindlalt sulgeda.

Säilivus on kirjas pakendil, aga üldjuhul säilivad nad 1-2 ööpäeva KÜLMAS.

Ja vastates eelmisele – see, kui palju laps korraga sööb, ei sõltu küll sellest, kui palju laps peaks raamatu järgi sööma või kui palju ema tahab talle anda. Minu lapsed ei söönud päevaski 60 g kokku, võisin selajuures kasvõi kätel käia või pakkuda terve kilo püreed 😀 Mõlemad hakkasid alles 10kuuselt sööma, kui loobusin eraldi beebitoitude tegemisest ja hakkasin normaalseid pajaroogasid neile andma nagu isegi sööme, ilmsa eriliselt peenestamata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures olen sama mõelnud,et mistõttu ei panda püreesid 50-60g purkidesse. Palju mugavam ja otstarbekam.
Alla aastane beebi ju ei söö korraga ntx 250g ära,paljud saavad ju veel rinnapiima või piimaasendajat.
Suur purk toitu säilib max 2päeva,kahju ära visata söömata jäänud toitu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuube on mugavam kaasa võtta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures olen sama mõelnud,et mistõttu ei panda püreesid 50-60g purkidesse. Palju mugavam ja otstarbekam.

Alla aastane beebi ju ei söö korraga ntx 250g ära,paljud saavad ju veel rinnapiima või piimaasendajat.

Suur purk toitu säilib max 2päeva,kahju ära visata söömata jäänud toitu.

Ja mina olen mitme sellise teema juures mõelnud, et miks alati inimesed kirjutavad, et nii palju läheb raisku. Mul ei tekkinudki eriti poolikuid purke. Minu laps oli selline näljast tüüpi, kes hakkas üsna varsti pärast lisatoiduga tutvumist sööma korraga ära terve väikese purgitäie toitu. Ning alla aastasena sõi vabalt selle 180g purgitäie püreed ning mõnikord veel tuubist andsime juurde midagi. Kusjuures laps oli ja on normaalses kaalus. Aastaselt kaalus 9 kg ja terve esimese eluaasta sai vastavalt soovile rinnapiima. Isu vähenes järsult pärast 2,5a saamist. Aga enne seda sõi ta hommikuks tihti kaks kaussi putru, mida oli koguseliselt rohkem kui ma ise ealeski süüa sooviks.

Lapsed on tõesti erinevad, eks need pakendite suurused on mingi keskmise kasutusmugavuse järgi tehtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 12:28; 05.08 10:25; 07.08 01:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebipüreed ja purgi suurus