Esileht Väikelaps Beebiraamat

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Beebiraamat

Postitas:

Tere!

Kas ja mis viisil Teie kirjutate oma lapse arengut, esimesi kordi, mälestusi jne üles? Kas Teil on mingi raamat, kirjutate blogi… ? Mul sai esimese aasta beebiraamat just täis ja poest ei leidnud ühtegi sellist raamatut, mis oleks:

* sobilik kirjutamaks üles 1+ aasta vanustele laste kohta

* disainilt meeldinud ja sisukas

Palun infot, kuidas te lapse kohta asju üles märgite 🙂

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 16:06; 05.11 14:21; 05.11 14:23;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Jummel küll, mitmes alafoorumis sa oma Päikeseraamatut veel reklaamida plaanid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Firmalt little urby “Väike raamat minust” on meil. Seda saab täita kuni lapse kooliminekuni. Meeldib,et on jäetud tühje lehti lapse iga kuu/aasta kohta,et saab kirjutada ja pilte kleepida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selleks vihik/kaustikud, mille kaaned ise kaunistasin. Rasedusaegsed märkmed on eraldi väikses märkmikus iga lapse kohta. Ning kaustiku valimisel olen arvestanud, et kuni kooliminekuni võiks kõik ära mahtuda.  Mingit spetsraamatud ei pea vajalikuks, oskan ise ka mõelda, mida tahan talletada. ja piltide jaoks on nagunii igal lapsel oma album.

Pole aru saanud nende beebiraamatute vajalikuks, välja näevad nunnud, aga enamus on mõtetult kobakate kaantega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan tublisid emmesid!

Tegin ise raamatukest-albumit esimesele lapsele. Kolmele järgmisele ei viitsinud. Praegu kahetsen!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan tublisid emmesid!

Tegin ise raamatukest-albumit esimesele lapsele. Kolmele järgmisele ei viitsinud. Praegu kahetsen!

Ma olen ka seda väga palju kuulnud, et tagantjärgi kahetsetakse (ja siis juba võimatu tagant järgi asju üles kirjutada, sest ei mäleta enam nii täpselt)…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 16:06; 05.11 14:21; 05.11 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Firmalt little urby “Väike raamat minust” on meil. Seda saab täita kuni lapse kooliminekuni. Meeldib,et on jäetud tühje lehti lapse iga kuu/aasta kohta,et saab kirjutada ja pilte kleepida.

See Little urby oma tundub tõesti hästi armas, olen seda ka sirvinud. Kas täidad seda alati struktureeritult, et iga kuu/aasta kirjutad samu asju üles (no nt pikkus, kaal jne) või kirjutad alati erinevaid punkte üles?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 16:06; 05.11 14:21; 05.11 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin selleks ühe ilusa märkmiku. Ja nii rahul olen, siiani tore lugeda laste vaimukaid ütlemisi ja tegemisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Beebiraamat