Esileht Lapse ootamine Beebiriided

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Beebiriided

Postitas:

Küsimus siis kogenutele. Olen esmarase ja pole veel kogemust selles vallas. Kui palju peaks reaalselt lapsele riideid varuma ( sipukad, pluusid, mütsid jne), selleks hetkeks, kui laps sünnib ja mis suuruses?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin 56 suurust vähe (3 paari pükse, 3 body, osad nendest olid komplektid), kasutas seda peale sündi ja kasutab hetkel kui ta juba 61cm on. Mina panin 62 riideid selga ka (pükse umbes 5 paari, pluuse/bodysid natukene rohkem), püksid olid natukene suured ja pluusidel sai käiseid üles keerata. Kombesid on kasutusel olnud 1 ja seda suuruses 62. Turvahällis on soojakott ja läheb sinna koduriietes, sest kui panen misagi muud veel selga siis hakkab palav.
Head on Lindex bodyd minu arvates, kuna neil on topelt trukid. H&Mi osad bodyd väga mugavad, venivad, pükse saab ka mitu suurust kanda.
Mina soovitan pigem vähem osta, alati saab juurde osta. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostaks ka pigem vähem, juurde saab alati osta.
Mina esimese lapsega varusin ka alustuseks 56 riideid natuke, kuid laps sündis 48,5cm ja seega tuli 50 suurus riideid juurde osta, 56 hakkas kandma u kuu vanuselt. Teise lapsega varusin ikka mõne komplekti 50 suurust ka ja tegin õigesti, teine laps oli 48cm sündides.
Netis ringleb neid beebiasjade nimekirju, vaata ja uuri neid. Osta tasuks 2-3 riidesuurust ja igat asja 2-3 tükki (3 bodi, 3 püksid jne). Kui laps sündinud, siis on aega juurde osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan nr 56 suurust varuda 5-6 komplekti (komplekti all siis kas sipukad+body või toakombe, see maitseküsimus)
Kui soov, siis ka paar komplekti nr 50, aga mina ei kasutanud neid kummagi lapsega. Lapsed olid sündides 51 ja 54 cm
Võid varuda ka paar komplekti nr 62, juhuks kui tuleb suur laps ja alguses on nad kiire kasvuga (esimesel kuul 4-6 cm, kui body/kombe kerest lühike, hakkab kergemini kakat mähkmest välja pressima).

Ütleme nii, et nr 56 on see suurus, mida tõenäoliselt kulub kõigil, kui just laps 60 cm ei sünni. Seda ja järgnevaid suuruseid läheb kindlasti vaja. Nr 50 on tavaliselt see, mis kõhklusi tekitab.

Õuemütse 1. Toamütse 1 (vaja ainult vahetult peale vannitamist). Pluuse üldse mitte, ikka bodyd, kui just suve laps pole – siis on pluusid isegi paremad, et ei ole pepu ümber 100 kihti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Beebiriided

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.