Esileht Beebi ja mitmikud Beebiriided

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Beebiriided

Postitas:

Tere.
Küsimus on tegelikult lihtne, kuid seletan pikemalt lahti. Olen taaskasutuse pooldaja ja otsin oma sündivale tüdruk-beebile riideid. Ise ostan muidugi ka poest, enamasti soodukate ajal, aga kuna beebid kasvavad ju nii kiiresti siis mõtlesin siit küsida.

Ehk on siin mõni värske beebitüdruku emme kelle beebiriided (mõtlen suuremat kogust korraga näiteks kilekotitäis/kasti-karbiga, mitte 1-2 eset) võiksin mina teilt sümboolse hinnaga osta?

Vabalt võivad olla juba teiseringi riided, kuid siiski puhtad ja korralikud.
Sobivusel ostan püsivalt – teie beebil jääb mingi suurusevahemik väikseks, mina ostan ära 🙂

Võimaluse korral võiks teie asukoht olla Tallinnas/Harjumaal, kuid olen avatud kõigile pakkumistele.
Aitäh! 🙂

Võta Palun minuga ühendust: Hommikup2ike@online.ee

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

facebook on riidepakkumisi täis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, nii Facebooki Marketplace kui ka kõikvõimalikud grupid nagu Beebiturg jne on kraami täis, eriti muidugi neid esimeste kuude suuruseid. Ise pole ka lapsele midagi uuena ostnud, juba nende kangatöötlusvahendite jms pärast ei tahaks uusi asju kasutada, vaid pigem korduvalt ja korduvalt läbipestuid. Ostan ka alati neilt, kellel suurem kogus korraga müüa, mitte vaid paar bodyt vms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebiriided